Otsin pehmet pinda

10.09.2008

Jalg on tasapisi kindlamaks muutunud ja loodetavasti saan tema toel varsti paar pikemat sammu teha. Probleemsele vasakule hüppeliigesele lisaks hakkas 2,5-3 nädalat tagasi valu tegema sama jala ahilleuse kõõlus. Õigemini selle kinnitus/üleminek säärelihaseks. Seetõttu olen viimastel nädalatel jooksnud vähe. Et jalale puhkust anda. Samas on treeningud muul moel, suurematel ja väiksematel ratastel, erinevatel ergomeetritel ning basseinis läinud päris isukalt, nii et üldine seisund ei tohiks kõige hullem olla. Aga kuna see ahilka ravi on üks tüütus kuubis ja päris kindlasti ma seda jama kaela ei taha, siis olen valmis pikemalt alternatiivtreeninguga jätkama.

Nüüd tundub, et jalg on sellises seisus, et nädalavahetusel on aeg proovida, kuidas tundub. Aga mitte Tallinna Sügisjooksul kõval pinnasel trampides, vaid pehmemal ja mõnusamal maal. Ja ma pakun, et see maa on Hiiumaa.

Jooksuvõistlused, nagu Kahe silla jooks ja mainitud sügisjooks, olid mul juba mõnda aega plaanis, aga kahjuks ei saanud kummalgi osaleda. Tervis ennekõike.

Loe kommentaare (1)

Tagasi

olle (at) server.ee