Hea päev!

19.08.2008

Laupäeval, ajal, mil kaks SUURT EESTI MEEST oma paadiga kaugel Hiinamaal finishisse tuhisesid, ragistasin mina vihmases ja jahedas Soome metsas. Olid Uusimaa meistrivõistlused pikal rajal. See jooks oli üks väike samm sügisese tippsündmuse, sõjaväelaste MMi suunas. Kolm nädalat olin puhanud orienteerumisest pärast rasket võistlustsüklit juulis, kaarti kätte ei võtnud kordagi. Olin treeninud ainult füüsist ja puhanud vaimu.

Taastutvus oma alaga läks o-tehniliselt suhteliselt hästi, aga kahjuks polnud võistlemise isu veel täielikult tagasi. Jooksin treeningmeeleolus, rahulikult. Hüppeliiges andis tunda. Tuleval nädalavahetusel on Espoos Huippuliiga finaal. Seal loodaks kohata natuke suuremat entusiasmi.

Täna nägin telekast, kuidas SUUR EESTI MEES kiva pildus. See oli ikka võimas! Muidu pole üldse peaaegu olümpiat näinud. Täna tõusin kell viis, et näha, kuidas SUUR EESTI MEES triatloni teeb. Kõva töö saab tasutud Londonis!! Ei kahetse ka tänast kaht tundi teleka ees - vägev võistlus oli. Ja hommikuses treeningus maitses sama distants magusalt.

Kaart

Loe kommentaare (0)

Tagasi

olle (at) server.ee