OOcup 1,2,3: koordinatsioon ja vesivõimlemine

26.07.2010

OOcupil Sloveenias on esimesed kolm päeva joostud. Kahel esimesel päeval saime nautida ilusat suurt lehtmetsa Zgornja Savinjska orus. Maastikud meenutasid paljuski 2009 Ungari MMi. Sarnane mets ja reljeef samuti. Ronimist oli piisavalt ja seda on jalgades tunda. Sai joosta, erinevalt tänasest...

Tänane võistlus peeti üleval Velika Planina platool (u 1400-1500 m ümp) ja maastik oli eelnevatest päevadest vägagi erinev. OOcupil ei ole antud võistlusinfos maastike kirjeldust. Starti viis tähistus teed mööda ja metsa olematu joostavus püsis minu eest salajas. Ma teadsin, et see on o-tehniliselt väga nõudlik plats, aga et "jooks" selliseks kividel käimise ja koordinatsiooni testiks kujuneb, ei osanud ma oodata. Kohati tundus, et ma käin rohkem kui jooksen. Mahalangenud puu ületamine, kivid, hein, kivid, puu. Põhimõtteliselt oleks võinud kaardi ka mustaks värvida. Alguses startijana kaotasin mõnes rajalõigus heina tõttu kõvasti aega.

Aga mets oli superilus ja maastik orienteerumiseks vägev! Hea kogemus. Ma ei kadunud pildilt, kuid ei teinud ka kõrgetasemelist jooksu. Et ma ei kohanenud viletsa joostavusega, oli pulss võistluse kohta väga madal (K 150, keskmäestik), aga jalad ja pea said väga kõvasti vatti. Kolm päeva järjest järske mägesid on mu reiepealsed teinud vääääääga valusaks. Laskumised!! Teisel päeval keskendusin nende kiiremale jooksmisele ja tulemus on hirmvalus. Kaks päeva veel. Täna istusin pikalt siinse spaa erinevates basseinides, et lihaseid ravida. Tegin kaasa ka paarkümmend minutit vesivõimlemist. Debüüt. Tore, tore. Ühtlasi oli see esimene päev siin, kui ma õhtul jooksmas ei käinud. Jalad on lõhki.

1. päev: Kaart liikumisteeta, Kaart teega
2. päev: Kaart liikumisteeta, Kaart teega
3. päev: Kaart liikumisteeta, Kaart teega

3. päev:

Pulsifail

Loe kommentaare (0)

Tagasi

olle (at) server.ee