Taas 7. plats Jukolal

15.06.2009

Nagu valdaval enamusel enne meid - ka Deltal ei õnnetunud oma Jukolavõitu kaitsta. Saime ööl vastu pühapäeva Mikkelis peetud võistlusel seitsmenda koha, millel pole ju väga viga. Viimasel viiel aastal olen kuulunud klubisse, mis on võimeline Jukolal jooksma kõrge koha peale. Leksandiga olime 15. ja 7. Nüüd Deltaga on seis 7-1-7.

Enda jooks oli kõike muud kui hea. Nii rasket olekut pole mul ammu jooksmisel olnud. Kahju. Vigu tegin ka, eks needki on tihtilugu seotud füüsilise seisundiga. Suuremate vigadega võib tutvust teha juuresoleval pildil. Olen peaaegu alati teinud Jukolal ühe oma hooaja parimatest jooksudest. Juba praeguseks võin öelda, et tänavune pungestus hitid 2009 kogumikku ei jõua. Sel sajandil pole ma seitsme venna teatejooksus oma maksimumist veel nii kaugele jäänud. Soomes on väga head kaardid ja just seetõttu olen Jukolal tundnud end tihti ülimalt kindlalt - olen vajadusel saanud orienteerumise täpsuse tõsta väga kõrgele. Tänavugi polnud viga kaardis. Tagantjärele kaarti uurides on õigustatud küsimus, et kas ma jooksin silmaklappidega. Palju olulisi asju jäi märkamata. Sain kirja 6. vahetuse 22. aja, pisut üle 4. minuti kaotasin kiireimale.

Järgmise aasta Jukolal ootab ees väga tehniline maastik ja kui võistkonnas on kõik tervise juures, on meil taas hea võimalus konkurente üllatada.

61. Jukola teatejooksul Mikkelis osales üle 1400 7-liikmelise võiskonna.

6. vahetuse ajad

Lõpptulemused

Kaart

Loe kommentaare (0)

Tagasi

olle (at) server.ee