Tere tulemast Fin5-le!

07.02.2011

Fin5 orienteerumise mitmepäevajooks korraldatakse 2011. aastal Lohjal, Lääne-Uusimaa keskmes. Lõuna-Soome suurima järve Lohjanjärvi külje all ootavad orienteerumissõpru nauditavad maastikud ning huvitavad ja mitmekülgsed rajad. Esmaklassiliste võistluskaartide autoriks on Arvo Paulin, Soome tõenäoliselt tuntuim kaardistaja. Orienteerumisklubidel Hiidenkiertäjät ja Rasti-Vihti on suur rõõm kutsuda Sind juulis Lohjale! Naudi puhkust ja orienteerumist Lohjal - TERE TULEMAST Fin5-le!

Lohjale on kerge pääseda. Helsingist 50 km läänes asuvasse väikelinna saab väga mugavalt kohale Helsingi-Turu kiirteed (E18) pidi. Autosõit Helsingi Läänesadamast Lohjale kestab vaid umbes 45 minutit. Lohjal on Helsingiga ka tihe bussiühendus.

ETAPPIDE ASUKOHAD

Osavõistlused 1 ja 2 peetakse Lohjalt umbes 15 km ning etapid 3, 4 ja 5 umbes 10 km kaugusel.ORIENTEERUMIST ESMASPÄEVAST LAUPÄEVANI

Esmaspäev, 11.7.2011. Maikkala, kaart Millola

1. osavõistlus peetakse Millolas. Seda Fin5 tarvis esmakaardistatud maastikku iseloomustavad järskude nõlvade ning võrdlemisi suurte kõrguste vahedega kaljukünkad.


Teisipäev, 12.7.2011. Maikkala, kaart Kivimäki

2. osavõistlus peetakse avapäevaga samast võistluskeskusest, kuid joostakse Kivimäel. See on mitmekülgsete reljeefivormidega avakaljumaastik. Kaardi keskosa mäepealsel on valdavalt väga hea joostavusega avakaljud. Füüsiliselt nõudlikumaks osaks maastikust on nõlvad, kus ka mets on osati peitlikum.


Kolmapäev, 13.7.2011

Kolmapäev on Fin5-l puhkepäev, mil peetakse eliitklasside sprindivõistlus Lohja keskuses. Sprindi rajad kulgevad nii Lohja tänavatel kui väga hea joostavusega männimetsas. Võistlus on ühtlasi ka Soome koondise katsevõistlus MMiks.

Neljapäev, reede, laupäev, 14.-16.7.2011. Kisakallio, kaart Karnaisten korpi

Kolme viimase päeva võistluskeskus asub Kisakallio spordiinstituudi territooriumil ning need etapid joostakse Karnaisten korpi’ks kutsutaval maa-alal. Maastikul, mille alt läheb läbi Helsingi-Turu kiirtee tunnel, on mitmeid kõrgeid künkaid, nauditavaid avakaljusid, o-tehniliselt nõudlikke nõlvi ja võistluskeskuse lähedal ka palju teeradu. Varem mitmel korral võistlustel kasutusel olnud Kisakallio kaarti on Fin5 jaoks laiendatud.Pikimad rajad läbivad ka seda piirkonda:Matkaradade kaardi Karnaisten korpi piirkonnast leiad siit.

Rohkem infot Lohjast: VISITLOHJA.FI

Rohkem infot Fin5-st leiad võistluse kodulehelt nii soome, inglise kui vene keeles.

Küsimuste korral võta julgelt ühendust Fin5 kontaktisikuga Eestis: Olle Kärner, olle (at) server.ee

Loe kommentaare (3)

Tagasi

olle (at) server.ee