Hüppavad Jaagud

16.11.2010

Aegade algusest on 1. november tähistanud uue treeningaasta algust ja lähiajaloos ka Chiefi sünnipäeva. Osavatel tegelastel, kel õnnestus kunagi Soomest spetsiaalne orienteerujale mõeldud treeningpäevik hankida, algas vihik aasta 44. nädalaga. Tänavu langesid need päevad kokku – 44. nädala esmaspäev oligi 1. november. Nii et pääsu ei saanud kuhugi olla. Tuli uus vihik joonida.

Tegin endalegi juba septembris valmis uue ÜKE kava. Sel talvel on minu peamiseks üldkehalise ettevalmistuse harjutuseks jumping jacks. Eesmärk on selgeks saada kõik erinevad ametlikult kasutuses olevad variatsioonid, mis avanevad teile allolevas pildis. Ülesanne pole lihtne:Maakeeli on need siis hüppavad Jaagud. Olen jätkuvalt positiivselt üllatunud, kui populaarne on nimi Jaak kõikjal maailmas. Ilus nimi ja ilmselgelt heade sportimise eeldustega nimi.

Teisalt on imetlusväärne nähtud Jaakude stiilipuhtus ja sihikindlus. Seda hoolimata kahe eesvõimleja pingutustest neid segadusse ajada. On ilmselt aeg ära tellida laktaadi mõõtmiseks mõeldud testribad, sest mõni variatsioon harjutusest tõotab piimhappefestivali.

Loe kommentaare (5)

Tagasi

olle (at) server.ee