Öö Naantalis

12.04.2009

Läinud ööl oli Kevätyönviesti. Delta 1 võitis, Delta 2 oli 5. ja minu võistkond, Delta 3, 15. Mul oli vahetuse 16. aeg, jäin kolmandal etapil parima aja teinud klubikaaslasele Janne Heikkale alla pisut enam kui viie minutiga.

Aga ajad aegadeks. Tulemus polnud selles jooksus eesmärk. Pidin saama hea o-elamuse ja vältima vigu. Arvestades seda, et minu eelmine öö-o start oli Eesti MV-l augustis 2006, läks vigastusega heideldes ja lõpetas hooaja, siis eilne jooks oli palju toredam. Ettevaatlikult ning pildilt kadumata läbisin raja. Siiski oli mul natuke probleeme punktide läbimistega. Kolm korda panin umbes minuti hakkama: 1., 4. ja 8. punktiga. Öösel kõrvale ei näe. Need vead on praeguses seisus mõistetavad ja põdeda pole midagi. Loodetavasti saan nädala pärast 10milal valge vahetuse. Siis saavad jalad ka rohkem tööd teha. Eile jooksin selge reserviga, sest muidu poleks ma ilmselt kaardis püsinud.

Ei saa jätta lisamata, et 11. KP läbimine elegantselt põhja-lõuna joone abil on kõrgem kunst. Ja veel öösel - tehke järgi!

Täna on klubil ühistreening, 15 km ühisstardist kuskil Hanko juures rannikul. Teisipäeval on öö-trenn Helsinkis (kohe kolmapäeva hommikul kell 5:45 ootab mind massaa˛ Lohjal - on tööhulle Soomeski), muul ajal saan enda kava järgi treenida. Loodetavasti käime Novikovidega Saloski, et juunikuise MK maastikel joosta. Neljapäeval sõidame Rootsi. Siis on aega veel kahel päeval käia 10mila treeningmaastikel. Ja ööl vastu pühapäeva saab Skånes selgeks, kas Soome klubidest pole taas Rootsi ja Norra omadele aprilliöös vastast.

Tulemused

Korraldajate GPSi teekond:

Kaart

Loe kommentaare (3)

Tagasi

olle (at) server.ee