Ungari ja Läti

06.05.2009

Kiirelt püüan oma kahe lugejani tuua uudiseid spordivallast. Eelmine nädal ei olnud hea nädal. Vaim ei olnud trennis kohal. Ja ka füüsis polnud sel tasemel, mis ma lootnuks. Aga asjad said tehtud ja loodetavasti läheb nüüd kõik vaid ülesmäge.

Sel aastal olen vähe orienteerunud. Eesmärgistatult. Mälumaht on piiratud ja mul on vaja seda hoida. Eks näis, kuidas mul hooaja raskemad võistlused tehniliselt õnnestuvad. Ühe kaarditrenni tegin eelmisel kolmapäeval Tähtvere metsas. Tartumaa suvemängud olid. Kaks minutit panin hakkama, nii et rahul ei saa kohe kindlasti olla. Kaart.

Reedel oli 80. Suurjooks ümber Viljandi järve. Tore jooks. Koht oli 18. Aeg 39:34 polnud just see, mida ehk tahtnuks näha, aga las ta olla. Kukkusin 200m pärast starti ja asfaldil liikusin viletsalt. Muus osas olen rahul. Asfalti on sel rajal tervelt 5,5 km (kogupikkus umbes 11,6 km), aga selline see rada on, kus jagatakse ka Eesti MV krossijooksu medalid. Tulemused. Pulsifail all.

Eile, teisipäeval käisin koormustestil. Hea on teada, et ma olen selgelt parem, kui eelmisel aastal pärast laastavat haigust (enne EMi), kuid siiski omajagu tagasihoidlikumas seisus, kui oma parimal aastal. Suur üllatus see pole. Seis on nii hea küll, et lootusrikkalt edasi minna.

Nüüd lähen Ungarisse. MM-laager oma venelastest sõprades seltsis. Ja kohe pärast seda ootab Läti, kus peetakse Eesti MV lühirajal ja teatejooksus. Tervisi!

Pulsifail

Loe kommentaare (51)

Tagasi

olle (at) server.ee