Ilm on ilus

24.04.2004

Siin Norrtälje juures on vastupidiselt ennustatule väga hea ilm. Sooja üle kümne kraadi ja päike särab. Ilmateade teadupärast lubas vihma ja külma. Loodame, et nad eksivad ka õhtu ning öö suhtes... Kuigi 200 km lõuna pool, kus me varsti võistlema hakkame, võib ju hoopis midagi muud ees oodata.

Eile jõudsid ka Tarvo ja Rain siia. Tegime klubi maja juurest õhtul kerge sörgi, kus sees oli Tarvo soovil üks umbes 5-minutine kiirendus. Mul oli tõsiseid probleeme oma jalgade liigutamisega, et Tarvo tuules püsida. Pulss õnneks väga kõrgele ei läinud. Tarvo on heas hoos, kiirenduse sees olnud kilomeetri läbisime künklikul rajal 3.05-ga.

Täna hommikul Rain ja Tarvo treeningut kaasa ei teinud. Veetsin mõnusa tunni kodumetsa avakaljudel. Päike säras ja ideaalne lühikese käise ilm oli. Võibolla pisut jahe, et paigal seista, aga joosta see-eest väga mõnus. Samm oli ka kohe kergem. Nüüd on ainult võistlus veel jäänud. Kell 13 sõidame siit välja, 16.30 on klubil ühissöök telkide juures ning 20.00 algab trall pihta.

Loe kommentaare (0)

Tagasi

olle (at) server.ee