Aprilli ei tee

01.04.2010

Mis seis on? Pärast Portugali käisin koormustestil Vomaxis ja sain oodatust oluliselt tagasihoidlikuma tulemuse. Halb päev oli, arvasin. Paar nädalat olin kodus ja tasapisi hakkas jooksmine kergemaks muutuma. Delta laagris Soomes jooksin normaalse testjooksu, kuigi vigastasin natuke jää peal säärelihast. Kümmekond päeva liipasin, nüüd on palju parem.

Hetkel oleme Deltaga Tšehhis, käsil on Czech Sandstone O-camp nagu trennid plaaninud Tšehhi koondise treener Radek Novotny seda nimetab. Väga lahe! Paar trenni on olnud sellist, et 10 min/km jäänuks ilmselt ka võistlustempos kättesaamatuks. Imelik on kirjutada päevikusse: rada 6,5 km, aeg 88 minutit. Aeroobse läve tempo. Peaks ikka vana-kooli koefitsiendid kasutusele võtma. Saaks naksti 18 km kirja.

Portugalis kukkusin randme pahupidi. Valutas. Läheb üle, arvasin. Kahjuks ei ole läinud. Uskumatu on see, et see on seganud treenimist. Luud peaks terved olema. Päev enne ärasõitu käisin MRT-s. Loodan, et ikka lõikuseks ei lähe, kuigi sellest on juttu olnud. Nädalavahetusel on kolm (treening)võistlust. Koju tagasi järgmisel n(e/a)ljapäeval. Edasisi plaane näeb kalendrist. Pole veel iial nii tõsist juttu rääkinud 1. aprilil.

Ilusat kevadet!

Piltidel hetki Delta laagrist märtsis. Ha-ha-ha.

Loe kommentaare (0)

Tagasi





olle (at) server.ee