Viimaks pääsen Norra metsa

23.09.2008

Täna varahommikul, täitsa kottpimedas, asun teele Norra suunas. Kell 11 olen kohal, Trondheimis. Seal on umbes nädala kestev laager, mis peaks andma hea o-tehnilinse ettevalmistuslaager oktoobris Leedus peetavaks CISMiks. Lisaks on see suurepärane võimalus treenida 2010. aasta MMi suurepärastel maastikel.

CISM läheneb ja vaenlane ei maga. Asi on läinud väga isiklikuks. Lisaks minu teele osavalt veeretatud käbidele ja kividele, millel saab hõlpsasti jalga murda, on võetud kasutusele alatumadki võtted, nt keemiarelv. Nimelt pandi Helina möödunud nädalal ühel ringsõidul lõunalauas istuma Türgi saadiku vastu. Ja tulemust polnud vaja kaua oodata - reede õhtuks oli vägev kõhuviirus ta jalust rabanud.

Et rünnatakse kodu kaudu, on enneolematu. Kuid vana spiooni nii läbinähtavate nippidega juba konksu otsa ei püüa. Nõukogude einelauas sardellidega karastunud kõht peatas vaenlase äkilise pealetungi. Kui siiski Leedus mõni Türgi sportlane mind alistab, on nende missioon eesmärgi täitnud. Jõudu neile ja kõigile teistele :)

Trondheimi laagrit toetab (loba ei toeta):Loe kommentaare (2)

Tagasi

olle (at) server.ee