Norrasse haamri järele

12.10.2009

Kuigi hooaeg sai sisuliselt läbi juba septembri keskel sõjaväelaste MM-iga (CISM), olen pärast seda teinud kaasa veel mõnel võstlusel. Lootusel, et sportlik vorm püsib oktoobrini, polnud kuigi tugevat alust. Eestikate hüppeliigesele rahu andmine ning treeningust põletavamate teemadega tegelemine on vormi lükanud vabalangemisse.

Mu tulemused on sel aastal olnud seinast seina ning saavutusvõime on oluliselt kõikunud isegi neil perioodidel, kui treeningus takistusi pole. Miks on olnud hooaeg kui sõit ameerika raudteel, sellele püüan sügisel vastuse(id) leida. Nädalapäevad tagasi joostud Suunto Gamesil liikusin üliraskelt ja naudinguta, kuigi alles CISMi tavarajal oli mul väga hea minek. Ma pole ilmselt nii andekas tüüp, et mu vorm peaaegu olematu treeninguga säiliks. Möödunud nädalavahetusel võtsime Deltaga ette reisi Rootsi 25mannale. Et meie võistkonna tulemus tühistati juba enne minu vahetust, siis ei saanud ma tõsiselt konkurentidega jõudu katsuda. Pingevabalt ja treeninguna joostes jäin aga kiireimatele selgelt alla.

Seega olen viimased kolm nädalat sisuliselt veetnud üleminekuperioodis hooaja 2009 ja ettevalmistushooaja 2010 vahel, sisustades muuhulgas aega ka üksikute startidega. Arusaadavatel põhjustel olen aga viimaseks meelelahutusliku kallakuga sündmuseks valinud Blodsliteti o-maratoni Norras. See peetakse eeloleval nädalavahetusel Fredrikstadis. 25 km sammalt ja kanarbikku ja siis ongi puhkus läbi ;) Mitmendal kilomeetril väike haamriga sarviline varitseb, selgub juba laupäeval.

Pilt uzar.wordpress.com

Suunto Games

1. päeva kaart

2. päeva kaart

Tulemused

25manna

Tulemused

Kaart

Loe kommentaare (0)

Tagasi

olle (at) server.ee