Treeni Modumis!

12.05.2010

90ndatel reklaamiti o-ringkondades agaralt Modumit kui piirkonda Norras, kus on rohkelt erinevat tüüpi maastikke ja häid kaarte ning et see on paik, kus maailmameister Jörgen Mårtensson viib läbi oma MM-ettevalmistuse. Nüüdseks valmistub Jörgen võibolla heal juhul veteranide MM-iks, kuid mäed Modumis on alles. Ja kaardid on vägevad!

Jens Kristian Kopland on teinud enda Vikersundi lähistel asuva talu kõrvalhoonetesse laagri läbiviimiseks sobivad majutusukohad (u 30-40 kohta?). On korralikud pesemise ning söögitegemise võimalused. Lähedal ümbruskonnas on küllaldaselt kaarte, et treenida kasvõi paar nädalat ja mitte kordagi astuda sama mätta otsa. Olen olnud seal treenimas kolm korda, viimati just nüüd, mai esimesel nädalal. Ja ma julgen kindlasti seda kohta kõikidele soovitada! Eriti just nt klubide ühislaagriks 13-16-aastastele noortele, aga miks mitte ka koondislastele, juunioridele ja täiskasvanutele ning kõigile teistele. Hingelt o-misjonär Kopland on abivalmis norrakas, kes võib Eesti klubidele pakkuda väga soodsat majutuse hinda. Noored saaksid hindamatu kogemuse ja näeksid o-maailma hoopis teise nurga alt. Kujutan ette, millise võimsa elamuse selline laager oleks mulle noorteklassis andnud. Seega julgustan klubisid reisi Norrasse tõsiselt plaani võtma - pange vajadusel seljad kokku ja käige Modumis ära! 8 tundi sõitu Stockholmist autos/bussis läheb kiiresti. Näidiskaarte ja muud infot võite julgelt minu käest küsida!

Laupäeval-pühapäeval jooksime Sanderiga kaks võistlust Rootsis Avestas (Dalarna), Dalahobuse valvsa pilgu all. Läks nii ja naa, peaks kosuma. Laupäeval kargasid nooled armatuurlaual päris hooletult, proov sõita huupi näidikute järgi ei õnnestunud. Pühapäev oli parem.

Laupeäv 8.mai, Dalaportens OL, lühirada
Aeg: 34:06
Koht: 13.
Kaotus: +3:53
Kaart
Tulemused

Pühapäev 9.mai, Dalaportens OL, tavarada
Aeg: 78:06
Koht: 1.
Kaotus: -2:07
Kaart
Tulemused

Loe kommentaare (0)

Tagasi

olle (at) server.ee