Pilte laagrist

01.04.2009

Ma ei tea, kas ma võtan nüüd endale kontimööda ülesande, aga ma mõtlesin, et üritan igal laagripäeval teha oma väikse fotokaga ühe pildi, mille kõlbaks siia lehele üles panna. Latti väga kõrgele ei aseta - tähtis on see, et midagi jääks kaadrisse. Et siis kujuneks sellest ettevõtmisest omamoodi päevapiltide seeria. Ja kaks sõna kirjutaks juurde ka. Aitab küll. Kui pildi tegemine aga jooksmise, söömise ja puhkamise kõrval üle jõu hakkab käima, siis jätan katki.

---------------------------------------

1.04 - Nupuvajutuse näpp on väsinud ja pilte rohkem ei tule. Siin veel kiirelt kolm võtet varasemast. Esimesel on Taivo staadionil, teise teemaks võiks olla orienteerumine kui peresport ja kolmandale on jäänud Olle jalad. See on kõik, mis ma suutsin. Laager on läinud normaalselt. Ootamatu mandlilõikus tundub olevat peast pühitud. Olen saanud end taas rahuldavalt liikuma. Kiiret pole veel kuhugi. Kurk on siinses kliimas igati OK olnud. Reedest võiks juba Tartus treenida. Loodetavasti mitte põlvini lumes ega vees. Jaksu!29.03 - KP maailma lõpus. Bizkaia Saria 2. päeva kaart. Lühirada. Meie neljapäevane Baskimaa tuur sai läbi. Sõitsime tagasi lõunasse ehk Madridi külja alla El Escoriali, vahetades 2,6 kraadi 9 vastu. Ehk et pikalt kestnud 20+ ilmad on minevik.28.03 - Meie hostel Orduñas, pildil keskel. Bizkaia Saria 1. päeva kaart. Tavarada, WRE.27.03 - Masu.26.03 - Bilbao, Baskimaa.25.03 - Valge nool.24.03 - Harilik pruun lendorav.23.03 - Kas see on Padel Tennis, mida Jaanus mängib? Kes teab...
22.03 - Vormikõver. Kaart teisest päevast Martin Kronlund Trophy'l.21.03 - Raido Martin Kronlund Trophy avapäeva viimases KP-s. Olle kaart samast päevast.20.03 - Margus ja Harles on otsustanud jalalihaseid külmas vees kosutada. Pikemate jooksude järel annab see protseduur päris hea tunde. Siin on hommik, kell on kaheksa, just on kõht täis söödud. Ma ei tea, miks nad sinna ronisid. Ööd on siin külmad ja päevad soojad.19.03 - Tõnis jookseb nii et päike kiidab. Tegime täna staadionil jooksutehnika harjutusi ja lühikesi kiirendusi. Tõnis just lõpetamas ühte neist.18.03 - sportlaste tuba. Toas võtab võimust uss. See saab alguse spordikotist ja roomab üle kogu elamise. Oleks Aadli laagris ja elaks naabertoas, oleks see tuba oi kui korralik.17.03 - päike tõuseb. Avahommik laagris tõotab head.


Loe kommentaare (3)

Tagasi

olle (at) server.ee