Klubi treening kodu juures. Marabou!

14.04.2004

Kolmapäev, 14.04.2004. Klubi treening. Treeningplatsiks sel korral minu siinne kodumets (kaart Roslags Krossen). Maastik ise päris korralik, ainult et kaart on suhteliselt vilets. Mets on paksult täis objekte, mida kaardil pole. 90-ndate alguses, kui siin Tiomilat joosti, läks Mogensen viimasesse vahetusse 10-minutise eduga, mis tal "õnnestus" maha mängida. Ei olnud temalegi see kaart meeldinud.

Sörk ukse eest stardipaika võtab 10 minutit. Minu võõrustaja lapsed, Joel ja Johanna, on planeerinud treeningule kolm ringi: lihtsa, keskmise ja raske. Kõik kokku 10 km ja nats peale. Aega võtab EMIT. Et harjutust huvitamaks teha, on Joel otsustanud välja panna auhinna pikima ringi neljanda etapi kiireimale. Parim saab tahvli shokolaadi!

Võtan jooksu rahulikult ja sean loomulikult sihikule klubikaaslasteski elevust tekitanud 100-grammise Marabou (Joel võitis eelmisel nädalavahetusel Stockholmis ja sai auhinnaks 2 kilo shokolaadi!). Kui õige etapp käes, annan gaasi nii nagu jaksan. Soos on raske, mitte eriti märg, aga kõrge alustaimestikuga. Seejärel tuleb tõus. Jalg on juba täitsa kange, aga punnitan kuidagi ära. Ajaks saan 3.11 ja hiljem selgub, et tahvel shokolaadi on minu! Võitsin järgmist 7 sekundiga. Juhhuu!

Omaette huvitav näitaja on täna pulss, sain selle 180-ni. Samal ajal, kui treeningutes on raske, pulssi ei saa kohe kuidagi kõrgele - Rånässtafettenil punnitasin kõigest väest 36 min, saades alles lõpusirgel 180 ette -, sain täna nagu naksti mootori tööle. Siit lihtne järeldus, et kui järgnevatel võistlustel ootaks igas KP-s 100-grammine Marabou, siis annaks tuld nii et seda nägu.

Rada 10-10,5 km
Aeg 1.11
SLS 180/151

Kahe päeva pärast järgmine võistlus! Stigtomtakavlen.

Kaart

Loe kommentaare (0)

Tagasi

olle (at) server.ee