MMi teatejooks ja nädala kokkuvõte

28.08.2007

MMi teatevõistluses oli Eesti meeskond 10. Võitis teist aastat järjest Venemaa. Stardis olid 39 riigi esindused. Me ei kaotanud ühelegi võistkonnale, keda võiks pidada meist nõrgemaks. Aga võitsime mitut, kes võiks olla meiega võrdsed või paremadki. Ja seda hoolimata minu viletsast jooksust. Olin teateketis nõrgim lüli.

Jooksin teist vahetust. Sander Vaher tegi avavahetuses väga hea jooksu ja ma pääsesin metsa paljude tugevate võistkondade läheduses. Paraku oli mu sooritus allapoole igasugust arvestust. Jooksusammus polnud ei teravust ega jõudu ning lihtsal rajal suutsin veel kaks selget viga ka teha. Langetasin võistkonna 14. kohale. Õnneks juhtis Erkki Aadli oma kindlate kätega trammi taas kraavist välja ja tõstis võiskonna kümnendaks. Erkki tegi superjooksu ja tänu sellele saime kokkuvõttes tulemuse, millega saame kindlasti rahul olla.

Järgmisel nädalal on CISM, armeesportlaste MM Horvaatias. Loodan parimat. Nädalavahetusel on Kagu-Eestis Vene piiri ääres Eesti MV tavarada. Kui tervist on, siis jooksen seal ka.

MMnädala kokkuvõte

Plussid ja miinused minu vaatenurgast

--- Minu jooks teatevõistluses
-- Tavaraja tulemus, 17. koht
--- Kurguhädad pärast mäestikulaagrit, mis ei kadunud täielikult ka MMi lõpuks. Tõenäoliselt kärpis see vormi ja osutus kogu MMi ettevalmistust arvestades suuremaks negatiivseks mõjuriks kui pikk vigastuspaus.
- Palavuse ja suurlinna müra tõttu magamata või väga halvasti magatud ööd. Higistamine nagu treeningus :)
- Pead tõstis uus teravat valu tegev “asi” hüppeliigese juures
- Võistluste transpordikorraldus

++ Lühiraja tulemus, 10. koht
++ Võistkond teatejooksus tervikuna, 10. koht
+++ Viimistluslaager mäestikus läks väga hästi – vorm oli pärast seda tõeliselt hea!
+++ Võistkonnavaim ja kogu koondis
+++ Taustajõudude töö. Esimest korda oli koondisega MMil kaasas füsioterapeut. Herje Aibasti tööd saab ainult kiita! Nagu ka treenerite Tarvo Avaste ja Timo Suppi panust!

Kokkuvõte pildis

Üleval pildil teate kullavõitja Venemaa: Jefimov, Novikov, Hramov. All: 1.) Olle lühiraja viimases KPs. Vihje sellele, milline oli mets; 2.) Olle dopingukontrollis pärast tavarada; 3.) Erkki teate finishisirgel; 4.) Tavaraja esikolmik Merz, Hramov, Nordberg; 5.) Sander lühiraja finaali vaate-KP järel, ergutab EOLi president Leho Haldna; 6.) Lühiraja esikolmik Gueorgiou, Föhr, Novikov; 7.) Liis teatejooksu finishisirgel; 8.) Annika teate starti ootamas; 9.) Merike lühiraja finishisirgel; 10.) Andreas tava vaateKPs.


Fotod www.woc2007.org.ua/LIVE ja Helina Vallaste.

Tulemused

Kaart

Kommenteeri:

Nimi


sisesta pildil olevad tähed


Loe kommentaare (40)

Tagasi

olle (at) server.ee