Treenerina CISM-il

07.11.2006

Oi, Alt 132 teeb ä. Tore! Sinne klaviatuur ju täpitähti ei tunnista. Homme on CISM-i (armeesportlaste MM) esimene vôistluspäev. Lühirada. Mu nimi on küll stardiprotokollis, aga ma ei stardi. Vigastus on teinud minust turisti. Loomulikult on äärmiselt kahju loobuda, aga midagi pole teha. Pealtvaatajaks jäämine hakkas ähvardama juba nädalaid tagasi, kui paari kuu möödudes polnud paranemises edusamme olnud. Väikest lootust hoidsin viimase hetkeni. Aga need vähesed treeningud, mis ma siin nädala jooksul olen teha saanud, on kinnitanud, et reibas sörk on ülemine piir. Nüüd on siis aeg treeneriametit proovida ja anda endast parim, et eestlastel (5 meest ja 3 naist) vôimalikult hästi läheks.

Vôistlus ise tuleb kindlasti vägev. Meeste vôistluse stardinimekiri on ilmselt kôigi aegade tugevaim?? Tänavuse MK-sarja esinelik on kohal, pluss palju-palju muid tugevaid. Kokku 157 meest. Maastik siin Lôuna-Brasiilias on tagasihoidlikult öeldes ilus (vt pilte vôistluse kodulehelt).

Brasiilias on kevad. Väga palav ei ole, kuid kuum on küll. Kôige karmim on aga päike, mis kôrvetab eriti teravalt. Tänase avamise ajal talutati mitmeid rivist ära villu toibuma. Üks neist, kel pilt eest kadus, oli Marek Nômm. Loodetavasti see homsele môju ei avalda. Minu nahk ka just sellist kôrvetamist ei kiida.

Hoolimata kuumast suveilmast (môeldes samas Eesti sügisele) ning vôimalusest "tänu vigastusele" sporti kergemalt vôtta, päevitada (mida ma ei tee), tatsata paljajalu mööda muru, hingata sooja, värsket ôhku, nautida kl 22 ôhtul 28-kraadist suveilma, tahaks juba talve. Tahaks -8 kraadi, 30 cm lund ning ilusat suusarada. Suusatada tahaks, sest et see on tore, sest et siis saaks natukenegi kehale treeningkoormust anda. Jalad ju praegu jooksmist ei kannata.

Siin on kôik väga hästi! Olge terved!

Kommenteeri:

Nimi


sisesta pildil olevad tähed


Loe kommentaare (10)

Tagasi

olle (at) server.ee