8 päeva läks kurguvalule

26.09.2005

Rootsi MV teate eel saabunud kergem terviserike võttis mult kaheksa väärtuslikku treeningpäeva. Nüüd võiks kõik jälle korras olla ja ma olen saanud teha esimesed kerged jooksuotsad. Tugevana ei tunne ma ennast praegugi, nii et pean trennidega kindlasti veel ettevaatlik olema.

Itaalia MK rong on vist minu jaoks juba läinud. Ma pean silmas võimalust teha väga häid tulemusi. Loomulikult võtan viimasest nädalast nii palju kui organism lubab, aga kaotatud aega tasa teha ju ei õnnestu. Tuleb loota sellele, et kuna olen terve muu osa hooajast (koos ettevalmistusega eelmise aasta novembrist alates) saanud järjepidevalt harjutada, siis üks nädal pausi mind väga alla ei kukuta. Saab näha. Ideaalsest ettevalmistusest on asi igal juhul kaugel.

Kui kõik läheb hästi, saan Itaalias teha viis jooksu. Nii lühirada kui sprint peetakse koos eeljooksudega, tavaraja finaalis starditakse MK-punktide alusel. Kõik distantsid paistavad vähemalt eelinfo põhjal väga huvitavad (vt pilte terrain gallery'st). Sprint joostakse keskaegses linnas ja finaali rada on linnulennult 1,65 km! Võitja ajaks pakutakse 14 minutit, võib ette kujutada milline nikerdamine see on. Võistlusplats on merepinnast 900-1100 meetri kõrgusel. Lühi maastik (800-900 m) on avatud, suure metsata, lugematute väikeste põõsaste ja tihnikutega. Tava (1500-1700 m) jällegi väga hea nähtavusega pöögimetsas. Kõikidel distantsidel on päris suured kõrguste vahed.

Võistlusmaastike vanade kaartidega saab tutvuda siin.

Kommenteeri:

Nimi


sisesta pildil olevad tähed


Loe kommentaare (5)

Tagasi

olle (at) server.ee