Häid pühi!

Kommentaare: 5

toetaja 22.12.2008 15:47
Tubli analüüs Olle, ikka ja jälle on põhjust Sinu üle rõõmustada:). Lugesin Päevalehest, et Ain-Alar Juhanson tegi tavalisest kergema hooaja aga saavutas Hawail elu parima tulemuse. Väiksem koormus, abiellumine ja ilmselt pingevabamalt sporditegemine väiksemate ootuste tõttu? Ehk tasuks Sulgi üks selline kergem hooaeg teha? Teha veel üks laps, mis Sulle võgeva emotsionaalse laengu annab;)?

Soojal maal treenimise kohta nõnda, et mõnedele järsk kliimavahetus sobib, teistele mitte - ise tead kuda Sul. Veel on saaliorienteerumine võimalik, meil nüüd spordihalle jagub.

Eriti oluline on paindlikkus. Kehv ja külm talveilm - pikk treening välistatud. Ning enda jälgimine ja meelte taltsutamine. See kui plaane muudad või vähendad enesetunde, tervise ja sisetunde pärast - ei ole see allaandmine nõrkusele vaid sageli pigem märk sisemisest tarkusest:). Ja hoia oma naljasoon puhas. Ole eelkõige iseendale kloun heas mõttes. Hea kloun pidi ravima paremini kui kakskümmned eeslit koormatäie ravimitega:).

Häid pühi Sulle ja Su perele Vägev Olletoetaja 22.12.2008 15:49
PS: millegipärast ei saa Sinu kodukale lehelt
www.orienteerumine.ee ?!Ants Laks 23.12.2008 23:54
Kari Sallinen - ilgelt kõva vend ju, olnud. Loodetavasti ei ole paksuks läinud vanas eas.Margus 28.12.2008 20:58
Oli kõva vend - kui ma ei eksi, siis o-jooksus vist enne Jani Lakaneni ainus tavaraja soomlasest maailmameister, meestest. (1985 ja Austraalia - oleks nagu kuskilt meelde jäänud).

Ja paksuks pole ka läinud. Ainult päris pisike on. Mitte, et see tema suurust kuidagi vähendaks :)

Kahib siiani, tihti ka ratta-od soome võistlustel ja teeb pilte.limpa 30.12.2008 20:37
sind on nähtud

1-5  

Tagasi uudise juurde

olle (at) server.ee