MMi tavaraja eeljooksu kaart

Kommentaare: 8

Marko 15.07.2008 21:47
Õnne ja edu MMil!!



Timo 16.07.2008 0:13
Lycka till från oss i Buckarby!

Anders, Timo och Lauri



arti 16.07.2008 12:08
Usun, et parimad ajad jookseb igal etapil see mees kellel on "hirmkiire", ehk kes on eelmisega viga teinud või rabeleb üle. 2kp(Hubmannil parimale +49sek) ja 4's(H'l +25sek) on ehtsad sellised etapid, ilmselt ka 6's. Muide esimesel kahel näitel on parim Tvetkov, kes pani algul hullu ja kolmandal Bertuks.

Kas 7'sse vaatasid ka paremat torniga laegeda kõrvalt, teid mööda varianti?(H'l parim aeg, huvitav mis varianti ta jooksis?).

PS: Kleebised done!

lükka till!



toetaja 16.07.2008 12:35
Väge ja väledust Sulle metskitsena lenneldes õigeid teevalikuid nautida Olle:)



toetaja 16.07.2008 12:35
Väge ja väledust Sulle metskitsena lenneldes õigeid teevalikuid nautida Olle:)



OK 16.07.2008 16:16
Vaatasin (ei tea)

Tänud!

Martin J (6-7 OK 12:50, MJ 12:13):

http://www.martin-johansson.se/_tpl/default/images/nyheter/104_large.jpg



Olle MM lühirajal 15-nes 17.07.2008 18:33
1. Gueorgiou Thierry FRA 33:49
2. Smola Michal CZE 34:23 +00:34.0
3. Novikov Valentin RUS 34:27 +00:38.0
4. Hubmann Daniel SUI 34:36 +00:47.0
5. Öberg Peter SWE 35:20 +01:31.0
6. Nordberg Anders NOR 35:23 +01:34.0
7. Adamski Philippe FRA 36:32 +02:43.0
8. Ikonen Pasi FIN 36:36 +02:47.0
9. Bertuks Edgars LAT 36:39 +02:50.0
10. Mamleev Mikhail ITA 36:46 +02:57.0
11. Kerschbaumer Gernot AUT 36:48 +02:59.0
12. Rollier Baptiste SUI 36:50 +03:01.0
13. Dlabaja TomᚠCZE 37:00 +03:11.0
14. Krepsta Simonas LTU 37:02 +03:13.0
15. Kärner Olle EST 37:02 +03:13.0
16. Axelsson Erik SWE 37:02 +03:13.0
17. Ryapolov Roman RUS 37:16 +03:27.0
18. Renard Damien FRA 37:28 +03:39.0
19. Huovila Jarkko FIN 37:33 +03:44.0
20. Föhr Tero FIN 37:43 +03:54.0



Annika Rihma MM-il 11 lühis 17.07.2008 20:50
Soomlanna Minna Kaupile 5 kuld MM-idelt, Koenig-Salmi Vroni Sveitsist höbedal ja kodupubliku röömuks Brožková Radka pronksil. Liis Johansonile 32 ja Merike Vanjukile 45 koht.

Pause refresh / show split times
1. Kauppi Minna
FIN0060 32:35
2. Koenig-Salmi Vroni
SUI0061 34:37
+02:02.0
3. Brožková Radka
CZE0059 34:51
+02:16.0
4. Andersen Marianne
NOR0058 35:11
+02:36.0
5. Ryabkina Tatiana
RUS0060 35:39
+03:04.0
6. Rantanen Merja
FIN0063 35:43
+03:08.0
7. Jansson Helena
SWE0062 36:20
+03:45.0
8. Bäckström Lina
SWE0058 36:56
+04:21.0
9. Mueller Lea
SUI0062 36:58
+04:23.0
10. Jukkola Heli
FIN0059 37:15
+04:40.0
11. Rihma Annika
EST0057 37:48
+05:13.

1-8  

Tagasi uudise juurde





olle (at) server.ee