Kalender

04.07.13 - 14.07.13MM (Vuokatti, FIN)
http://www.woc2013.fi/
16.09.12Soome MV teatejooks (Leppävirta, Kuopio, FIN)
http://www.kuopionsuunnistajat.fi/kilpailut/sm-viesti-2012/
15.09.12Soome MV lühirada (Varkaus, FIN)
http://www.savonsuunta.fi/SM2012/sm2012index.htm
14.07.12 - 21.07.12MM (Lausanne, SUI)
http://www.woc2012.ch/
23.06.12 - 24.06.12MK lühirada ja sprint (St. Gallen, SUI)
http://www.postfinancesprint.ch/
16.06.12 - 17.06.12Jukola (Vantaa, FIN)
http://www.jukola.com/2012/
10.06.12 - 13.06.12CISM (Aalborg, DEN)
http://www.mwoc2012.dk/
27.05.12Belgia MV sprint (Thuin, BEL)
http://www.hoc-net.be/Thuin/
12.05.12 - 20.05.12EM (Falun-Mora-Orsa, SWE)
http://www.eoc2012.se/
05.05.12 - 06.05.1210mila (Kvarn, Linköping, SWE)
http://www.10mila.se/2012/
22.04.12Interland 2012 (Habay-la-Neuve, BEL)
http://www.frso.be/course.php?id=1495
15.04.123. Nationaler OL A, WRE tavarada (Schaffhausen, SUI)
http://www.olgdachsen.ch/nationaler_ol_2012_2.htm
11.04.12 - 15.04.12MM-laager (Lausanne, SUI)
07.04.12Finspångs SOK tavarada (Finspång, SWE)
http://www5.idrottonline.se/default.aspx?id=240856
06.04.12 - 09.04.12Tiomila laager (Borensberg, SWE)
http://www.10mila.se/2012/Index.aspx?page=801&avd=4&lang=0
25.03.12Nationale (Tinseubois, BEL)
http://www.ardoc.be/
17.03.12 - 18.03.12Belgia MMi katsevõistlused (Marche-en-Famenne, BEL)
04.03.12Belgia MV lühirada (Lommel, BEL)
http://hamok.be/
25.02.12 - 27.02.12Andalucia O-Meeting (Barbate, SPA)
http://aom2012.com/
15.02.12 - 29.02.12Treeninglaager (Barbate, SPA)
http://www.sun-o.com/sites.php?sites_id=99
08.10.1125manna (Almnäs, Södertälje, SWE)
http://www.25manna.nu
02.10.11Nationale tavarada (Meeuwen, Genk, BEL)
http://www.kempen-ol.be/
24.09.11 - 25.09.11MK-etapid: lühirada ja viitstardist tavarada (Liberec, CZE)
http://www.owcliberec2011.cz/
18.09.11Nationale lühirada (Arlon, BEL)
http://www.asub-orientation.org/
17.09.11Régionale lühirada (Arlon, BEL)
http://www.asub-orientation.org/
11.09.11Belgia MV tavarada (Genk, BEL)
http://www.olomega.be/
04.09.11Belgia MV Interclubs (St. Vith, BEL)
http://www.ardoc.be/
10.08.11 - 20.08.11MM 2011 (Savoie Grand Revard, FRA)
http://www.woc2011.fr/index.php?option=com_content&view=section&layout=blog&id=8
15.07.11 - 27.07.11CISM Military World Games (Rio de Janeiro, BRA)
http://www.rio2011.mil.br/index.php?Itemid=187
11.07.11 - 12.07.11FIN 5, 2 esimest päeva (Lohja, FIN)
http://2011.fin5.fi/
18.06.11 - 19.06.11Jukola (Hamina, FIN)
http://www.jukola2011.net/
11.06.11 - 12.06.11Suunto Games (Veikkola, FIN)
http://www.helsinginsuunnistajat.fi/suuntogames/suuntogames2011/
29.05.11Nationale Savoie 2011 (Le Revard, Chambéry, FRA)
http://www.nationalesavoie2011.fr/
27.05.11 - 03.06.11MM-laager (Savoie Grand Revard, FRA)
21.05.11 - 22.05.11Balti MV, tavarada ja teade (Nida, LIT)
http://www.grukas.lt/renginiai/index.php/boc
14.05.11 - 15.05.11Eesti MV, lühirada ja teade (Piigandi)
http://kobras.polvamaa.ee
30.04.11 - 01.05.1110mila (Tullinge, SWE)
http://www.10mila.se/2011/
23.04.11 - 24.04.11FinnSpring, tavarada ja teade (Yläne, FIN)
http://webtus.olfellows.fi//kilpailut/finspring/etusivu/etusivu_finspring.html
22.04.11Billnäsin keskimatka, lühirada (Karjaa, FIN)
http://www.karjaanura.net/fi/kilpailut/billnasin-keskimatka-2011
10.04.11 - 11.04.11Kurzemes Pavasaris 2011, lühi- ja tavarada (Skrunda, LAT)
http://www.pavasaris.lv/en
31.03.11 - 04.04.11Delta 10mila laager (Mjölby, SWE)
05.03.11 - 08.03.11Portugal O Meeting (Crato ja Portalegre, POR)
http://www.gd4caminhos.com/eventos/pom2011/en/pom2011/welcome/
24.02.11 - 11.03.11Treeninglaager (Evora ja Castelo de Vide, POR)
31.01.11 - 05.02.11Delta laager (Lohja, FIN)
28.01.11 - 30.01.11Koondise treeningkogunemine (Tartu)
09.10.1025manna (Löt, Vallentuna, SWE)
http://www.25manna.nu/
01.10.10 - 07.10.10MM 2011 laager (Annecy, FRA)
http://www.wcup2010.fr/index.php?option=com_content&view=article&id=34&Itemid=66
19.09.10Soome MV teade (Vihti, FIN)
http://www.smviesti2010.fi/
18.09.10Soome MV lühirada (Orimattila, FIN)
http://www.rastivarsat.fi/web.cgi?sivu=354
11.09.10Eesti MV pikk rada (Voose)
http://www.ton.ee/emvpikk2010/index.php
28.08.10Eesti MV tavarada (Selgise)
http://www.okilves.ee/voist/emv/tavarada2010/index.php
16.08.10 - 21.08.10CISM (Kongsberg, NOR)
http://www.moc2010.no/
08.08.10 - 15.08.10MM (Trondheim, NOR)
http://www.woc2010.com/
22.07.10 - 29.07.10OOCup (Velika Planina, Nazarje, SLO)
http://www.oocup.com/
11.07.10 - 16.07.10FIN5 (Imatra, FIN)
http://2010.fin5.fi/eng
03.07.10 - 04.07.10Craft Cup, Norra MM-katsevõistlused (Verdal, NOR)
http://craft10.verdal-ok.net/
30.06.10 - 06.07.10MMi ettevalmistuslaager (Trondheim, NOR)
19.06.10 - 20.06.10Jukola teatejooks (Kytäjä, FIN)
http://www.jukola2010.net/sivut/pages/en/home.php?lang=EN
15.06.10Forssa Games (Forssa, FIN)
http://www.forssagames.fi/index_eng.html
12.06.10 - 13.06.10Suunto Games (Espoo, FIN)
http://www.helsinginsuunnistajat.fi/suuntogames/suuntogames2010/index.shtml
22.05.10 - 23.05.10Balti MV tavarada ja teade (Selgise, EST)
http://www.okilves.ee/
15.05.10 - 16.05.10Eesti MV lühirada ja teade (Kantsi)
http://www.okvoru.ee/
08.05.10 - 09.05.10Dalaportens OL (Avesta, SWE)
http://www1.idrottonline.se/templates/Workroom.aspx?id=456916&epslanguage=sv
02.05.10 - 07.05.10MM-laager (Vikersund, NOR)
01.05.10 - 02.05.1010MILA (Finspång, SWE)
http://www.10mila.se/2010/
24.04.10 - 25.04.10Tartu Kevad 2010 (Kääriku)
http://www.kape.ee/
18.04.10Ankkurirastit (Salo, FIN)
http://www.angelniemenankkuri.com/index.php?page=ankkurirastit_2010/index&select
17.04.10Silja Rastit, Huippuliiga 1. osavõistlus (Sauvo, FIN)
http://www.paimionrasti.fi/kilpailut/10/siljarastit/
03.04.10 - 05.04.10Prague Easter 2010 (Doksy, CZE)
http://dkp.orienteering.cz/pe/
30.03.10 - 08.04.10Delta laager, Czech Sandstone O-camp (Doksy, CZE)
19.03.10 - 21.03.10Delta laager (Lohja, FIN)
19.02.10 - 21.02.10Norte Alentejano O'Meeting (Crato, POR)
http://www.gd4caminhos.com/naom/2010/en/news/
13.02.10 - 16.02.10Portugal O Meeting (Figueira da Foz, POR)
http://www.pom2010.com/en/
09.02.10 - 23.02.10Treeninglaager (Figueira da Foz ja Crato, POR)
29.01.10 - 31.01.10Treeningkogunemine (Otepää)
22.01.10 - 24.01.10Treeningkogunemine, Winter Xdream (Jõulumäe)
16.01.10 - 17.01.10Koondise treeningkogunemine (Valgehobusemäe)
29.12.09 - 31.12.09O-treeningud (Värska)
02.12.09 - 06.12.09Delta laager (Lohja, FIN)
15.10.09 - 20.10.09Fredrikstad (Norra), sis Blodslitet
http://fsk.no/blodslitet/
09.10.09 - 11.10.0925manna (Haninge, SWE)
http://www.25manna.nu/
03.10.09 - 04.10.09Suunto Games (Läsna)
http://www.orienteerumine.ee/sg/2009/index.php
15.09.09 - 20.09.0942. CISM (Võru)
http://www.mil.ee/orienteering/
29.08.09Eesti MV tavarada (Vastseliina)
16.08.09 - 23.08.09MM (Miskolc, HUN)
http://www.woc2009.hu/
22.07.09 - 05.08.09MMi ettevalmistuslaager (Jakobshorn, 2590 m ümp, Davos, SUI)
http://www.jakobshorn.com/text/h%C3%B6hentraining-jakobshorn.pdf
12.07.09 - 17.07.09FIN5 (Hämeenlinna, FIN)
http://2009.fin5.fi/eng
25.06.09 - 28.06.09MK-etapid nr 3 ja 4 (Oslo, NOR)
http://app.o-festivalen.com/dp6/en/programme
13.06.09 - 14.06.0961. Jukola teatejooks (Mikkeli, FIN)
http://www.jukola2009.net/
05.06.09 - 10.06.09Põhjamaade MV. MK-etapid nr 1 ja 2 (Salo, FIN)
http://www.noc2009.fi/?lang=en&sivu=etusivu
30.05.09 - 31.05.09Balti MV (Kuldiga, LAT)
http://www.vipsport.lv/kurzeme/bch2009/en/
21.05.09PRISMA-rastit, Huippuliiga 2. osavõistlus (Siuntio, FIN)
http://www.hiidenkiertajat.opennet.fi/?cat=71
16.05.09 - 17.05.09Eesti MV lühirada ja teatejooks (Kalngale, LAT)
http://emv09.skmercury.ee/
06.05.09 - 14.05.09MMi ettevalmistuslaager (Miskolc, HUN)
01.05.0980. Suurjooks ümber Viljandi järve
http://www.viljandimaa.ee/jarvejooks/
18.04.09 - 19.04.09LXIV 10mila (Perstorp, Skåne, SWE)
http://www.10mila.se/2009/
11.04.09XXXIII Kevätyönviesti (Naantali, FIN)
http://www.tus.fi/sites.php?sites_id=111
28.03.09 - 29.03.09Bizkaia Saria 2009 (Orduña, ESP)
http://www.bizkaiasaria.com
16.03.09 - 02.04.09Treeninglaager, jooks ja o-tehnika (El Escorial, ESP)
22.10.08 - 27.10.08Smålandskavlen + 10mila 2009 laager (Hestra, Åhus, SWE)
http://www.smalandskavlen.nu/
06.10.08 - 12.10.08Sõjaväelaste MM (Alytus, LTU)
http://www.wmoc2008.com
23.09.08 - 29.08.08Laager (Trondheim, NOR)
21.09.08Soome MV teatejooks (Hyvinkää, FIN)
http://www.hyvinkaanrasti.fi/kilpailut/sm_viesti_2008/index.php
20.09.08Soome MV lühirada (Porvoo, FIN)
http://www.akilles.fi/aok/fm2008/
13.09.08 - 14.09.08Hiiumaa KV (Leemeti)
http://www.hot.ee/hok/
24.08.08Huippuliiga finaal (Espoo, FIN)
http://www.espoonsuunta.fi/egames08/
16.08.08AM-pitkä (Nummela, FIN)
http://www.rasti-vihti.fi/index.php?page=119
21.07.08 - 26.07.08O-ringen, MK: sprint, tava, lühi + viitstart (Sälen, SWE)
http://www.oringen.se/
13.07.08 - 21.07.08MM 2008 (Olomouc, CZE)
http://www.woc2008.cz/
06.07.08Kesälaitumen Rastit (Alastaro, FIN)
http://www.punkalaitumenkunto.fi/
01.07.08 - 02.07.08Balti Sõjaväe MV, lühirada ja teatejooks (Mustla-Nõmme)
http://www.tyri.ee/~jkarud/
27.06.08 - 04.07.08Laager Otepääl, alpituba
http://www.tehvandi.ee/
15.06.08 - 21.06.08MMi ettevalmistuslaager (Olomouc, CZE)
http://www.woc2008.cz/
13.06.08 - 15.06.08Jukola (Tampere, FIN)
http://www.jukola2008.net/pages/index.php
12.06.08Forssa Games (FIN)
http://www.forssagames.fi/
25.05.08 - 02.06.08EM 2008 (Ventspils, LAT)
http://www.eoc2008.lv
17.05.08Eesti MV lühirada (Kõvera)
http://www.peko.ee/
09.05.08 - 11.05.08Balti MV (Vilnius, LIT)
http://www.okazuolas.lt/index.php?option=com_content&task=view&id=81&Itemid=97
02.05.08Ilves-3, 1. päev (Hargla-Taheva)
http://www.okilves.ee/voist/ilves3/2008/index.php
26.04.08 - 27.04.0810mila (SWE)
http://www.10mila.se/2008/
20.04.08Silja Rastit (FIN)
http://www.paimionrasti.fi/kilpailut/08/siljarastit/
19.04.08Ankkurirastit (FIN)
http://www.angelniemenankkuri.com/index.php?page=ankkurirastit_2008/index&select
07.04.08 - 13.04.08MM-laager (Olomouc, CZE), 10-12.04 võistlus Moravian Open
http://www.ob.skprostejov.cz/
01.04.08 - 06.04.08EM-laager (Liepaja, LAT) 5.-6.04 võistlus Kurzemes Pavasaris
http://www.vipsport.lv/kurzeme/en/
17.03.08 - 31.03.08Alpitelk
http://www.vomax.ee/?head=2&pageid=27&language=estonian
26.02.08 - 09.03.08Laager (Castellaneta Marina, ITA)
http://www.orienteering.it/moc2008/index.asp?fm=1&pg=15&id=93&categ=93
31.01.08 - 03.02.08Ettevalmistuskoondise laager, Sihva
18.01.08 - 26.01.08Laager (Madeira, POR)
http://www.mof2008.com/mof/
10.01.08 - 13.01.08EM-laager (Riia, LAT)
http://www.eoc2008.lv
27.12.07 - 30.12.07Ettevalmistuskoondise laager, Sihva
15.11.07 - 18.11.07Ettevalmistuskoondise laager, Kurgjärve
27.10.07 - 28.10.07Smålandskavlen
http://www.smalandskavlen.nu
06.10.0725manna teatejooks (Botkyrka, Stockholm, SWE)
http://www.25manna.nu/
23.09.07Soome MV teatejooks (Lahti, FIN)
http://www.ls37.fi/sm-viesti_r1_2007/
22.09.07Soome MV lühirada (Lappeenranta, FIN)
http://www.lappeenriento.fi/sm2007.htm
02.09.07 - 08.09.0740. CISM, Zagreb (CRO)
http://www.military-orienteering.org/index.php?option=com_content&task=section&i
01.09.07Eesti MV, tavarada (Viitka, Võrumaa)
http://www.okvoru.ee/html/index.html
18.08.07 - 26.08.07MM 2007, Kiiev (UKR)
http://www.woc2007.org.ua/
11.08.07 - 12.08.07eGames, Espoo (FIN)
http://www.espoonsuunta.fi/egames/
27.07.07 - 08.08.07Laager, Font-Romeu (FRA)
http://www.cnea-fontromeu.com/index-gb.htm
23.07.07 - 25.07.07MK-etapid, tavarada, lühirada, sprint, Mjölby (SWE)
http://www.oringen.se/455.php
06.07.07 - 11.07.07MM-laager, Kiiev (UKR)
22.06.07 - 24.06.07MK-etapp, lühirada. O-festivalen, tavarada, Hovden (NOR)
http://www.kok.no/o-festivalen/
16.06.07 - 17.06.0759. Jukolan viesti, Lapua (FIN)
http://www.jukola2007.net/virkia/jukola.nsf/sp?Open&cid=ContentE42D6
14.06.07MK-etapp, sprint, Lapua (FIN)
http://www.jukola2007.net/virkia/jukola.nsf/sp?Open&cid=ContentDF2E5
09.06.07 - 10.06.07Suunto Games (FIN)
http://www.helsinginsuunnistajat.fi/suuntogames2007/
02.06.07 - 03.06.07Eesti MV, lühirada ja teatejooks (Mägede küla)
http://www.tyri.ee/~jkarud/
25.05.07 - 27.05.07Balti MV (Pariisi, EST)
http://www.raok.ee/
20.05.07Ylistaron Kilpa-Veljet, lühendatud tavarada (FIN)
http://www.ykv.fi/suunnistus
18.05.07 - 20.05.07Jukola laager (Lapua, FIN)
17.05.07PRISMA-rastit, Huippuliiga 2. osavõistlus, lühirada (FIN)
http://www.hiidenkiertajat.com/
05.05.07Ilves-3 2. päev, WRE tavarada (Haanja)
http://www.okilves.ee/voist/ilves3/2007/index.php
28.04.07 - 29.04.0710mila, Eskilstuna (SWE)
http://www.10mila.se/2007/
22.04.07Silja-rastit, Huippuliiga 1. osavõistlus, lühirada (FIN)
http://www.paimionrasti.fi/kilpailut/07/siljarastit/
20.04.07Pargas IF, sprint (FIN)
http://www.piforienteering.fi/kilpailut/pmkats2007
14.04.07Kevätyönviesti (FIN)
http://www.tus.fi/sites.php?sites_id=91
06.04.07 - 15.04.07Treeninglaager, Ahvenamaa ja Lohja (FIN)
02.03.07 - 25.03.07Treeninglaager, El Escorial (ESP)
31.10.06 - 13.11.06CISM 2006, Guarapuava ja Pinhão/Paraná (BRA)
https://www.defesa.gov.br/wmocbrazil/index_ingles.htm
01.10.06 - 08.10.06MK finaal, Clermont-Ferrand (FRA)
http://www.wcup2006.fr/anglais/index.php?url=accueil.php
17.09.06Rootsi MV teatejooks, Skåne
http://www.pan-kristianstad.nu/sm2006/index.php
09.09.06 - 10.09.06Rootsi MV tavarada, Skåne
http://www.pan-kristianstad.nu/sm2006/index.php
28.07.06 - 06.08.06MM 2006, Aarhus (DEN)
http://www.woc2006.dk/
25.06.06 - 01.07.06MM-laager, Silkeborg (DEN)
21.06.06 - 25.06.06O-festivalen (NOR)
http://www.o-festivalen.com/2006/
16.06.06 - 18.06.06Jukola (FIN)
http://www.jukola2006.net/index.php?lang=en
10.06.06Eesti MV lühirada
http://kobras.polvamaa.ee/
05.06.06 - 12.06.06Alpituba Otepääl
http://www.tehvandi.ee
06.05.06 - 14.05.06EM 2006, Otepää
http://www.okilves.ee/eoc2006
29.04.06 - 30.04.06Tiomila (SWE)
http://www.10mila.se/2006/
23.04.06Tibrotrippeln, H21L (SWE)
http://www.tibrotrippeln.se/
22.04.06Elitserien, lühirada (SWE)
http://www.tibrotrippeln.se/
15.04.06 - 16.04.06EM-test lühirada ja tavarada, Tabina
http://www.okvoru.ee/html/index.html
09.04.06Lihavõttesprint
http://www.okvoru.ee/html/index.html
08.04.06Karjalaskevõistlus
http://www.okvoru.ee/html/index.html
18.03.06 - 19.03.06Martin Kronlund Trophy (ESP)
http://www.adyron.com/
13.03.06 - 04.04.06Treeninglaager, jooks ja o-tehnika, Madrid (ESP)
11.03.06 - 12.03.06Nordjysk 2-Dages 2006 (DEN)
http://www.nordjysk2dages.dk/
19.02.06 - 24.02.06Treeninglaager, o-tehnika (Saaremaa)
02.02.06 - 05.02.06Ettevalmistuskoondise treeningkogunemine (Pühajärve)
15.01.06 - 22.01.06Treeninglaager, o-tehnika (Fontainebleau, FRA)
http://www.ofrance.free.fr/fontainebleau.htm
26.12.05 - 29.12.05Ettevalmistuskoondise treeningkogunemine (Pühajärve)
01.12.05 - 04.12.05Jooksulaager (Kurgjärve)
25.11.05 - 27.11.05Ettevalmistuskoondise treeningkogunemine (Jõulumäe)
16.11.05 - 23.11.05MM-i ettevalmistuslaager, Silkeborg (DEN)
http://www.woc2006.dk/
08.10.05 - 09.10.0525manna (SWE)
http://www.25manna.nu/
30.09.05 - 07.10.05MK finaal, Subiaco/Rooma (ITA)
http://www.wcup2005final.info/
18.09.05Rootsi MV, teatejooks
http://www.sm2005.se/
10.09.05 - 11.09.05Rootsi MV, tavarada
http://www.sm2005.se/
03.09.05Tallinna Sügisjooks (10 km)
http://www.jooks.ee/
27.08.05Maliena CUP, WRE (LAT)
http://www.aluksne.lv/orient
03.08.05 - 15.08.05MM (JPN)
http://www.woc2005.jp/index-e.html
17.07.05 - 23.07.05O-ringen (SWE)
http://www.oringen.com/
13.07.05 - 16.07.05Balti Sõjaväemängud (Pühajärve)
09.07.054EST-i 3. päev, MM-i katsevõistlus (Tabina)
http://www.okvoru.ee/html/index.html
04.07.05 - 10.07.05Alpituba Otepääl
http://www.tehvandi.ee/
30.06.05 - 02.07.05Jõulumäel
23.06.05 - 30.06.05Laager Kurgjärvel
17.06.05 - 19.06.05Jukola teatejooks (FIN)
http://www.jukola2005.net/index.php
10.06.05 - 16.06.05Sõjaväelaste MM (FIN)
http://www.cism-orienteering-2005.com
04.06.05Eesti MV lühirada
http://www.raok.ee/
24.05.05 - 30.05.05Põhjamaade MV (NOR)
http://www.noc2005.org/
04.05.05 - 16.05.05Treeningud ja võistlused Rootsis
01.05.05Viljandi järvejooks
http://www.viljandimaa.ee/jarvejooks/
31.03.05 - 25.04.05Treeningud ja võistlused Rootsis
19.03.05Spring Cup (DEN)
http://www.springcup.dk/
06.03.05 - 11.03.05Laager, Le Caylar (FRA)
http://www.ofrance.free.fr/lecaylar.htm







olle (at) server.ee