Kaardid

17.08.2013Eesti MV tavarada (Päidlapalu, EST)
13.07.2013MM teate 1. vahetus (Vuokatti, FIN)
12.07.2013MM lühiraja finaal (Keima, Vuokatti, FIN)
11.07.2013MM lühiraja eeljooks (Koljola, Vuokatti, FIN)
23.06.2013Soome MM-test tavarada (Petrokangas, Joensuu, FIN)
21.06.2013Soome MM-test lühirada (Juuanvaara, Joensuu, FIN)
16.06.2013Jukola, 5. vahetus (Jämsä, FIN)
07.06.2013Treening, no coke (Tumuli, Brüssel, BEL)
01.06.2013Treening, Koli laagri head ja vead (Koli, Joensuu, FIN)
01.06.2013Treening, Kauhee (Joensuu, FIN)
18.05.2013Balti MV tavarada (Kuura, EST)
15.05.2013Treening (Haanja-Kurgjärve, EST)
11.05.2013Eesti MV lühirada (Koitjärve, EST)
08.05.2013Tallinna MV lühirada (Ännijärve, EST)
07.05.2013Treening, combat (Vastse-Kuuste, EST)
05.05.201310mila, 6. vahetus (Stockholm, SWE)
07.04.2013Nationale Nord-Est (Rombas - Le Fond St Martin, Metz, FRA)
06.04.2013Championnat de Lorraine MD (Le Pont de Mapre, Metz, FRA)
29.03.2013Treening, matk (Rocher Coilleau, Fontainebleau, FRA)
27.03.2013Treening, lühirada (Les Gros Sablons, Fontainebleau, FRA)
12.03.2013Treening, super long (Peguerinos Noroeste, Madrid, ESP)
10.03.2013Treening, route choice (San Rafael, Madrid, ESP)
07.03.2013Treening, downhill (Cabeza Mediana, Madrid, ESP)
01.03.2013Treening, Flandria MV öine (De Hoge Rielen, BEL)
16.02.2013Treening, Belgia MV öine (De Witte Bergen, BEL)
21.10.2012Flandria MV lühirada (Sahara, Lommel, BEL)
30.09.2012Belgia MV teatejooks (Les Tumuli, Brüssel, BEL)
16.09.2012Soome MV teatejooks, 4. vahetus (Laitilanniemi, Kuopio, FIN)
15.09.2012Soome MV lühiraja eeljooks (Keskisalo, Varkaus, FIN)
19.08.2012Eesti MV teatejooks, 1. vahetus (Kooraste)
18.08.2012Eesti MV tavarada autOanalysis (Kooraste)
18.08.2012Eesti MV tavarada (Kooraste)
12.08.2012Koprakarikas 3. päev (Lajavangu, Kanepi)
10.08.2012Koprakarikas 1. päev (Lajavangu, Kanepi)
21.07.2012MM teade, 2. vahetus (Lausanne, SUI)
17.07.2012MM lühiraja finaal (SUI)
16.07.2012MM lühiraja eeljooks (SUI)
01.07.2012Belgium 3days 2. päev, lühirada (Poudingue de Wéris, BEL)
24.06.2012MK 5. etapp, sprint (St. Gallen, SUI)
23.06.2012MK 4. etapp, lühirada (Kau-Sollegg, St. Gallen, SUI)
17.06.2012Jukola, 5. vahetus (Storträsk, Vantaa, FIN)
17.06.2012CISM teade, 1. vahetus (Bulbjerg, Aalborg, DEN)
11.06.2012CISM tavarada, II osa (Vester Torup, Aalborg, DEN)
11.06.2012CISM tavarada, I osa (Vester Torup, Aalborg, DEN)
10.06.2012CISM lühirada (Vester Torup, Aalborg, DEN)
03.06.2012Treening, Bruges O-Weekend (Brügge, BEL)
27.05.2012Belgia MV sprint (Thuin, BEL)
20.05.2012EM teade, 1. vahetus (Falun, SWE)
18.05.2012EM, tavaraja finaal (Skattungbyn, Mora, SWE)
17.05.2012EM, lühiraja finaal (Skattungbyn, Mora, SWE)
15.05.2012EM, tavaraja eeljooks (Hökberg, Mora, SWE)
14.05.2012EM, lühiraja eeljooks (Hökberg, Mora, SWE)
09.05.2012Treening, EM-i eeljooks (Gesunda, Mora, SWE)
06.05.201210mila, 9. vahetus (Kvarn, Linköping, SWE)
27.04.2012Treening, päevak (La Hulpe, Brüssel, BEL)
22.04.2012Interland (La Rocaille, Habay-la-Neuve, BEL)
21.04.2012FRSO MV lühirada, II osa (Citadelle de Montmédy, FRA)
21.04.2012FRSO MV lühirada, I osa (Citadelle de Montmédy, FRA)
15.04.20123. Nationaler OL A (Cholfirst, Schaffhausen, SUI)
11.04.2012Treening, Le Bouveret 6,9/31/360 (Lausanne, SUI)
08.04.2012Treening, Hagstugan V 7,1/17 (Tjällmo, SWE)
07.04.2012Treening, Borensberg öine ~6/12 (Linköping, SWE)
07.04.2012Finspångsorienteringen (Finspång, SWE)
06.04.2012Treening, Borensberg öine 9,7/14 (Linköping, SWE)
06.04.2012Treening, Slätabergen 6,6/14 (Linköping, SWE)
25.03.2012Nationale (Tinseubois, Sankt Vith, BEL)
18.03.2012Belgia MM-test tavarada (Champlon, Marche-en-Famenne, BEL)
17.03.2012Belgia MM-test lühirada (Marenne, Marche-en-Famenne, BEL)
04.03.2012Belgia MV lühirada (Heeserbergen, Lommel, BEL)
27.02.2012Andalucia O-Meeting Beach-O lühirada (Tķmbolo de Trafalgar, Caņos de Meca, SPA)
26.02.2012Andalucia O-Meeting tavarada (Pinar Breņa, Barbate, SPA)
25.02.2012Andalucia O-Meeting lühirada (Pinar y playas de Roche, SPA)
24.02.2012Treening, uss (Barbate, SPA)
22.02.2012Treening, teate-rada (Barbate, SPA)
21.02.2012Treening, no-paths tempo (Barbate, SPA)
20.02.2012Treening, multitecniques (Barbate, SPA)
19.02.2012Treening, no-compass (Barbate, SPA)
12.02.2012Treening (La Vecquée, Liege, BEL)
29.01.2012Treening (Le Hętre a Viné-Est, Liege, BEL)
22.01.2012Treening (Camp Elsenborn, Liege, BEL)
08.01.2012Treening (De Zwarte Weg, Genk, BEL)
23.10.2011Flandria MV (Waterschei, BEL)
08.10.201125manna, 5. vahetus (Almnäs, Södertälje, SWE)
02.10.2011Nationale (Masy Noord, Genk, BEL)
25.09.2011MK tavarada viitstardist, 2. kaart (Liberec, CZE)
25.09.2011MK tavarada viitstardist, 1. kaart (Liberec, CZE)
24.09.2011MK lühirada (Liberec, CZE)
18.09.2011Nationale lühirada (La Rouge Eau, Arlon, BEL)
17.09.2011Regionale lühirada (Fourneau David, Arlon, BEL)
11.09.2011Belgia MV tavarada (Gruitroderbos, Genk, BEL)
04.09.2011Belgia MV Interclubs (Grüfflinger Hart, Sankt Vith, BEL)
20.08.2011MM teade, 1. vahetus (Le Creux Froid, Chambery FRA)
19.08.2011MM lühirada (Montagne de Lachat, Chambery, FRA)
17.08.2011MM tavarada, 2. osa (La croix du nivolet, Chambery, FRA)
17.08.2011MM tavarada, 1. osa (La croix du nivolet, Chambery, FRA)
14.08.2011MM lühiraja eeljooks, Olle Kärner ja Valentin Novikov (Chambery, FRA)
13.08.2011MM tavaraja eeljooks (Les creusates, Chambery, FRA)
30.07.2011EOL Open lühirada (Lilli)
22.07.2011 CISM Military World Games, teade (Rio de Janeiro, BRA)
20.07.2011CISM Military World Games, tavarada (Paty do Alferes, RJ, BRA)
19.07.2011CISM Military World Games, lühirada (Paty do Alferes, RJ, BRA)
12.07.2011Fin5, 2. päev (Kivimäki, Lohja, FIN)
11.07.2011Fin5, 1. päev (Millola, Lohja, FIN)
30.06.2011Balti CISM, teatejooks (Sõmerpalu)
19.06.2011Jukola, 6. vahetus (Virolahti, Hamina, FIN)
12.06.2011Suunto Games, 2. päev (Vihti, FIN)
11.06.2011Suunto Games, 1. päev (Vihti, FIN)
01.06.2011Treening, lühiraja testjooks (Le creux qui sonne, FRA)
31.05.2011Treening, tavarada 1:15 000 (Prepoulain, FRA)
29.05.2011Nationale Savoie, Olle Kärner ja Daniel Hubmann (Le Revard II, FRA)
29.05.2011Nationale Savoie (Le Revard II, Chambery, FRA)
21.05.2011Balti MV tavarada, 2. kaart (Juodkrante, LTU)
21.05.2011Balti MV tavarada, 1. kaart (Juodkrante, LTU)
15.05.2011Eesti MV teade, 3. vahetus (Piigandi)
14.05.2011Eesti MV lühirada (Piigandi)
13.05.2011Treening, EMV lühiraja soojendus (Tähtvere)
11.05.2011Tallinna MV lühirada (Paukjärve)
08.05.2011Lõuna-Eesti KV (Janukjärve)
07.05.2011Treening, reljeef-suund (Vooremäe)
05.05.2011Treening, maastikuintervallid (Uniküla)
04.05.2011Treening, joon-rada-koridor (Vitipalu)
01.05.201110mila, 8. vahetus (Riksten, SWE)
23.04.2011FinnSpring, tavarada, 19 KP - F (Yläne, FIN)
23.04.2011FinnSpring, tavarada, S-18 KP (Yläne, FIN)
22.04.2011Billnäsin keskimatka, lühirada (Karjaa, FIN)
10.04.2011Kurzemes Pavasaris, 2. päev (Skrunda, LAT)
09.04.2011Kurzemes Pavasaris, 1. päev WRE (Skrunda, LAT)
02.04.2011Treening, öine (Mjölby, SWE)
02.04.2011Treening, lühirada (Mjölby, SWE)
08.03.2011POM, 4. päev, tavarada (Herdades de Entre-Ribeiras, POR)
07.03.2011POM, 3. päev, WRE lühirada (Herdades de Entre-Ribeiras, POR)
06.03.2011POM, 2. päev, lühirada (Couto da Arnela, POR)
05.03.2011POM, 1. päev, tavarada (Coudelaria de Alter. POR)
03.03.2011Treening, koridor (Arez, POR)
03.03.2011Treening, aken (Vale Silvana, POR)
16.01.20117. Winter Xdream (Kääriku)
06.10.2010Treening MM 2011 (Montagne de Bange, Chambery, FRA)
03.10.2010Prantsusmaa tavarada + MK rada (Annecy, FRA)
19.09.2010Soome MV, teatejooks, 4. vahetus (Vihti, FIN)
18.09.2010Soome MV, lühiraja finaal (Orimattila, FIN)
18.09.2010Soome MV, lühiraja eeljooks (Orimattila, FIN)
28.08.2010Eesti MV tavarada (Selgise)
20.08.2010CISM, teade (Heistadmoen, Kongsberg, NOR)
19.08.2010CISM, tavarada (Heistadmoen, Kongsberg, NOR)
17.08.2010CISM, lühirada (Heistadmoen, Kongsberg, NOR)
15.08.2010MM, teatejooks (Granåsen-Frøset, Trondheim, NOR)
14.08.2010MM, lühiraja finaal (Smistad, Trondheim, NOR)
12.08.2010MM, tavaraja finaal, II osa (Leinstrandmarka, Trondheim, NOR)
12.08.2010MM, tavaraja finaal, I osa (Leinstrandmarka, Trondheim, NOR)
10.08.2010MM, tavaraja eeljooks (Jervskogen, Trondheim, NOR)
09.08.2010MM, lühiraja eeljooks (Jervskogen, Trondheim, NOR)
28.07.2010OO.cup, 5. päev (Velika Planina, SLO)
27.07.2010OO.cup, 4. päev (Mala Planina, SLO)
26.07.2010OO.cup, 3. päev (Gojška Planina, SLO)
25.07.2010OO.cup, 2. päev (Žiferje, Nazarje, SLO)
24.07.2010OO.cup, 1. päev (Vinca, Polzela, SLO)
20.07.2010Treening, raba ja tõusud (Küka)
04.07.2010Craftcup 8, tava 2. osa (Verdal, NOR)
04.07.2010Craftcup 8, tava 1. osa (Verdal, NOR)
03.07.2010Craftcup 7, lühi 2. osa (Verdal, NOR)
03.07.2010Craftcup 7, lühi 1. osa (Verdal, NOR)
20.06.2010Jukola, 6. vahetus (Kytäjä, FIN)
15.06.2010Forssa Games (Forssa, FIN)
13.06.2010Suunto Games, 2. päev (Velskola, Espoo, FIN)
12.06.2010Suunto Games, 1. päev (Velskola, Espoo, FIN)
23.05.2010Balti MV teatejooks, 3. vahetus (Selgise)
22.05.2010Balti MV tavarada, II osa (Selgise)
22.05.2010Balti MV tavarada, I osa (Selgise)
16.05.2010Eesti MV teatejooks, 1. vahetus (Kantsi)
15.05.2010Eesti MV lühirada (Kantsi)
15.05.2010Eesti MV lühirada 1988. a kaardil (Kantsi)
09.05.2010Dalaportens OL, tavarada (Avesta, SWE)
08.05.2010Dalaportens OL, lühirada (Avesta, SWE)
05.05.2010Treening, pikk rada, 1:15 tuhat (Skibrekåsen, Vikersund, NOR)
02.05.201010mila, 8. vahetus (Finspång, SWE)
25.04.2010Tartu Kevad, 2. päev (Kääriku)
24.04.2010Tartu Kevad, 1. päev (Kääriku)
18.04.2010Ankkurirastit (Toppjoki, Salo, FIN)
17.04.2010Silja Rastit, HL1 (Sauvo, FIN)
07.04.2010Treening, lühirada kiirel maastikul (Oltářík, Doksy, CZE)
06.04.2010Treening, lühirada Prague Easter 1. pv (Čertovy hlavy, Doksy, CZE)
01.04.2010Treening, ekstreem-maastik (Supi Hora, Doksy, CZE)
21.02.2010NAOM, 2. päev, lühirada (Crato, POR)
20.02.2010NAOM, 1. päev, WRE tavarada (Crato, POR)
19.02.2010Treening, joon/koridor/suund/mälu/reljeef (Crato, POR)
18.02.2010Treening, kompassita trenn 1:5000 kaardil (Crato, POR)
17.02.2010Treening, suunaharjutus (Figueira da Foz, POR)
16.02.2010POM, 4. päev, lühirada (Figueira da Foz, POR)
15.02.2010POM, 3. päev, tavarada (Figueira da Foz, POR)
14.02.2010POM, 2. päev, WRE lühirada (Figueira da Foz, POR)
13.02.2010POM, öösprint (Figueira da Foz, POR)
13.02.2010POM, 1. päev, tavarada (Figueira da Foz, POR)
12.02.2010Treening, kompassita trenn 1:5000 kaardil (Figueira da Foz, POR)
11.02.2010Treening, lõigud: ühisstart/viitstart/ind start (Figueira da Foz, POR)
29.12.2009Treening, suunaharjutused (Värska)
06.12.2009Treening, Jukola 2010 (Hyvinkää, FIN)
05.12.2009Treening, lühirada testjooksu järel (Lohja, FIN)
05.12.2009Treening, Delta testjooks (Lohja, FIN)
04.12.2009Treening, Jukola 2010 öö-trenn (Hyvinkää, FIN)
17.10.2009Blodslitet, 4. ring (Fredrikstad, NOR)
17.10.2009Blodslitet, 3. ring (Fredrikstad, NOR)
17.10.2009Blodslitet, 2. ring (Fredrikstad, NOR)
17.10.2009Blodslitet, 1. ring (Fredrikstad, NOR)
10.10.200925manna, 24. vahetus (Haninge, SWE)
04.10.2009Suunto Games, 2. päev (Pikasaare mäed)
03.10.2009Suunto Games, 1. päev (Pikasaare mäed)
18.09.2009CISM, lühirada (Juudakunnu)
16.09.2009CISM, tavarada (Tammeveski-Kapera)
11.09.2009Treening, Haanja
10.09.2009Treening, Kaiu reljeefikaart
29.08.2009Eesti MV tavarada, II ring (Vastseliina)
29.08.2009Eesti MV tavarada, I ring (Vastseliina)
23.08.2009MM, tavaraja II osa (Miskolc, HUN)
23.08.2009MM, tavaraja I osa (Miskolc, HUN)
21.08.2009MM, teatejooks (Miskolc, HUN)
17.08.2009MM, tavaraja eeljooks (Miskolc, HUN)
16.08.2009MM, lühiraja eeljooks (Miskolc, HUN)
07.08.2009Kobras Cup, 1. päev (Leevi)
02.08.2009Treening, lühirada (Davos, SUI)
17.07.2009FIN5, 5. päev (Hämeenlinna, FIN)
16.07.2009FIN5, 4. päev (Hämeenlinna, FIN)
15.07.2009FIN5, 3. päev (Hämeenlinna, FIN)
14.07.2009FIN5, 2. päev (Hämeenlinna, FIN)
12.07.2009FIN5, 1. päev (Hämeenlinna, FIN)
27.06.2009MK 4. etapp, viitstardist tavarada, III kaart (Oslo, NOR)
27.06.2009MK 4. etapp, viitstardist tavarada, II kaart (Oslo, NOR)
27.06.2009MK 4. etapp, viitstardist tavarada, I kaart (Oslo, NOR)
26.06.2009MK 3. etapp, lühirada (Oslo, NOR)
21.06.2009100KP jooks, III kaart (Mägede küla)
21.06.2009100KP jooks, II kaart (Mägede küla)
21.06.2009100KP jooks, I kaart (Mägede küla)
14.06.2009Jukola, 6. vahetus (Mikkeli, FIN)
10.06.2009MK 2. etapp, Põhjamaade MV sprint, eeljooks (Salo, FIN)
09.06.2009MK 1. etapp, Põhjamaade MV lühirada (Salo, FIN)
06.06.2009Põhjamaade MV tavarada (Salo, FIN)
31.05.2009Balti MV teatejooks, 1. vahetus (Kuldiga, LAT)
30.05.2009Balti MV tavarada, KP 7-15, liblikas (Kuldiga, LAT)
30.05.2009Balti MV tavarada (Kuldiga, LAT)
21.05.2009Prisma-rastit, Huippuliiga 2. o/v (Siuntio, FIN)
17.05.2009Eesti MV teatejooks, 1. vahetus (Kalngale, LAT)
16.05.2009Eesti MV lühirada (Kalngale, LAT)
10.05.2009Treening, Ungari laager, sprint (Miskolc, HUN)
09.05.2009Treening, Ungari laager, tava (Bü..., HUN)
29.04.2009Tartumaa Suvemängud (Tähtvere)
19.04.200910mila, 9. vahetus (Perstorp, SWE)
11.04.2009Kevätyönviesti, 3. vahetus (Naantali, FIN)
29.03.2009Bizkaia Saria, 2. päev (Orduņa, ESP)
28.03.2009Bizkaia Saria, 1. päev (Orduņa, ESP)
22.03.2009XXII Martin Kronlund Trophy, 2. päev (El Pardo, Madrid, ESP)
21.03.2009XXII Martin Kronlund Trophy, 1. päev (El Pardo, Madrid, ESP)
01.02.2009Winter Xdream, Kurtna
01.02.2009Winter Xdream, Kurtna järvestik (rada vanal o-kaardil nr 8643)
26.10.2008Smålandskavlen, IV vahetus (Hestra, SWE)
11.10.2008CISM, teatejooks (Alytus, LTU)
09.10.2008CISM, tavarada (Alytus, LTU)
08.10.2008CISM, lühirada (Alytus, LTU)
04.10.2008Treening, Pikasaare mäed
14.09.2008Hiiumaa KV, 2. päev (Leemeti)
13.09.2008Hiiumaa KV, 1. päev (Leemeti)
24.08.2008Huippuliiga finaal, eeljooks (Espoo, FIN)
16.08.2008AM-pitkä (Nummela, FIN)
25.07.2008O-Ringen, WRE, viitstart (Sälen, SWE)
24.07.2008MK, O-Ringen, lühirada (Sälen, SWE)
23.07.2008MK, O-Ringen, tavarada 14-F (Sälen, SWE)
23.07.2008MK, O-Ringen, tavarada S-14 (Sälen, SWE)
22.07.2008MK, O-Ringen, sprint (Sälen, SWE)
19.07.2008MM, tavaraja finaal 24-F (Olomouc, CZE)
19.07.2008MM, tavaraja finaal S-24 (Olomouc, CZE)
17.07.2008MM, lühiraja finaal 16-F (Olomouc, CZE)
17.07.2008MM, lühiraja finaal S-16 (Olomouc, CZE)
17.07.2008MM, lühiraja eeljooks (Olomouc, CZE)
15.07.2008MM, tavaraja eeljooks, 13-F (Olomouc, CZE)
15.07.2008MM, tavaraja eeljooks, 6-13 (Olomouc, CZE)
15.07.2008MM, tavaraja eeljooks, S-6 (Olomouc, CZE)
06.07.2008Kesälaitumen Rastit (Alastaro, FIN)
02.07.2008VI Balti Sõjaväemängud, teatejooks (Mustla-Nõmme)
01.07.2008VI Balti Sõjaväemängud, lühirada (Mustla-Nõmme)
15.06.2008Jukola, 6.vahetus, 11-19 (Tampere, FIN)
15.06.2008Jukola, 6.vahetus, S-11 ja 19-F (Tampere, FIN)
12.06.2008Forssa Games (Forssa, FIN)
01.06.2008EM, teatejooks (Ventspils, LAT)
31.05.2008EM, lühiraja finaal (Ventspils, LAT)
30.05.2008EM, lühiraja eeljooks (Ventspils, LAT)
28.05.2008EM, tavaraja finaal, 5-17 (Ventspils, LAT)
28.05.2008EM, tavaraja finaal, 3-5 ja 17-25 (Ventspils, LAT)
28.05.2008EM, tavaraja finaal, S-3 ja 25-F (Ventspils, LAT)
27.05.2008EM, tavaraja eeljooks (Ventspils, LAT)
17.05.2008Eesti MV lühirada, 10KP-F (Kõvera)
17.05.2008Eesti MV lühirada, S-10KP (Kõvera)
11.05.2008Balti MV tavarada (Vilnius, LIT)
10.05.2008Balti MV teatejooks (Vilnius, LIT)
02.05.2008Ilves-3, 1. päev (Taheva)
11.04.2008Moravian Open Championships, sprint (Hruby les, CZE)
10.04.2008Moravian Open Championships, proloog (Prostejov, CZE)
10.04.2008Treening, lühi, Ledkova hut' (CZE)
09.04.2008Treening, pika tava mikro-osa, Ledkova hut' (CZE)
09.04.2008Treening, pikk tava, Boskovice via Ledkova hut' to Vechtenec (CZE)
08.04.2008Treening, lõigud, Pribyta (CZE)
08.04.2008Treening, tava, V Jerabech (CZE)
06.04.2008Kurzemes Pavasaris, tavarada, II osa (Liepaja, LAT)
06.04.2008Kurzemes Pavasaris, tavarada, I osa (Liepaja, LAT)
05.04.2008Kurzemes Pavasaris, lühirada (Liepaja, LAT)
23.03.2008Treening, Vitipalu
22.03.2008Treening, Mosina-Viisjaagu-Vapramäe
21.03.2008Treening, Vedu
19.03.2008Treening, Kitsemäed, II osa
19.03.2008Treening, Kitsemäed, I osa
18.03.2008Treening, Kaiu
08.03.2008Mediterranean Grand Prix (Castel del Monte, ITA), II osa
08.03.2008Mediterranean Grand Prix (Castel del Monte, ITA), I osa
07.03.2008Mediterranean Cup (Trani, ITA)
01.03.2008MOC 2008, lühirada (Policoro, ITA)
29.02.2008MOC 2008, tavarada, II osa (Pineta di Lenne, ITA)
29.02.2008MOC 2008, tavarada, I osa (Pineta di Lenne, ITA)
28.02.2008MOC 2008, sprint, II osa (Oria, ITA)
28.02.2008MOC 2008, sprint, I osa (Oria, ITA)
24.02.2008Treening, Küka
25.01.2008MOF 2008, 4. etapp (Santo da Serra, Madeira, POR)
24.01.2008MOF 2008, 3. etapp (Machico, Madeira, POR)
24.01.2008MOF 2008, 2. etapp (Queimadas, Madeira, POR)
23.01.2008MOF 2008, 1. etapp (Poiso II, Madeira, POR)
02.11.2007Treening, Andrease sünnipäevajooks, öine (Uniküla)
28.10.2007Smålandskavlen, IV vahetus (Oskarshamn, SWE)
23.09.2007Soome MV, teatejooks (Lahti, FIN)
22.09.2007Soome MV, lühiraja finaal (Lappeenranta, FIN)
22.09.2007Soome MV, lühiraja eeljooks (Lappeenranta, FIN)
07.09.2007CISM 2007, teatejooks (Zagreb, CRO)
05.09.2007CISM 2007, tavarada (Zagreb, CRO)
04.09.2007CISM 2007, lühirada (Zagreb, CRO)
03.09.2007Treening, CISMi model (Zagreb, CRO)
01.09.2007Eesti MV tavarada (Juudakund)
25.08.2007MM, teatejooks (Kiiev, UKR)
23.08.2007MM, tavarada, 8. - 18. KP (Kiiev, UKR)
23.08.2007MM, tavarada, 18. KP - F (Kiiev, UKR)
23.08.2007MM, tavarada, S - 8. KP (Kiiev, UKR)
22.08.2007MM, lühiraja finaal (Kiiev, UKR)
20.08.2007MM, lühiraja eeljooks (Kiiev, UKR)
19.08.2007MM, tavaraja eeljooks (Kiiev, UKR)
12.08.2007eGames, 2. päev (Siuntio, FIN)
11.08.2007eGames, 1. päev (Siuntio, FIN)
25.07.2007MK, sprint (Mjölby, SWE)
24.07.2007MK, lühiraja B-finaal (Mjölby, SWE)
23.07.2007MK, ühisstardist tavarada, ühine ring (Mjölby, SWE)
23.07.2007MK, ühisstardist tavarada, 3 hajutustega ringi (Mjölby, SWE)
23.06.2007O-festivalen, WRE (Hovden, NOR), II osa
23.06.2007O-festivalen, WRE (Hovden, NOR), I osa
22.06.2007MK, lühirada (Bykle, NOR)
21.06.2007Treening, Jarekollen (NOR)
20.06.2007Treening, Stusli, Hovden (NOR)
20.06.2007Treening, Hovden (NOR)
17.06.2007Jukola, 6. vahetus (Lapua, FIN)
14.06.2007MK, sprint, B-finaal (Lapua, FIN)
14.06.2007MK, sprint, eeljooks (Lapua, FIN)
10.06.2007Suunto Games, II päev (FIN)
09.06.2007Suunto Games, I päev (FIN)
03.06.2007Eesti MV, teatejooks (Mägede küla)
02.06.2007Eesti MV, lühirada (Mägede küla)
26.05.2007Balti MV, tavarada, II osa (Pariisi)
26.05.2007Balti MV, tavarada, I osa (Pariisi)
20.05.2007Ylistaron kansalliset (FIN)
19.05.2007Treening, Lammasvuori (FIN)
18.05.2007Treening, Virpimäki (FIN)
17.05.2007Prisma-rastit, Huippuliiga 2. osavõistlus (FIN)
05.05.2007Ilves-3, 2. päev (Haanja)
29.04.2007Tiomila, 8. vahetus (SWE)
22.04.2007Silja Rastit (FIN)
20.04.2007Pargas IF, sprint (FIN)
14.04.2007Kevätyönviesti (FIN)
08.04.2007Treening, KP-võtt, Solbacka (Ahvenamaa)
07.04.2007Treening, reljeef, Daglösa (Ahvenamaa)
06.04.2007Treening, öine, Båtmansberget (Ahvenamaa)
16.03.2007Treening, Peguerinos Noreste (SPA)
15.03.2007Treening, Peguerinos Este (SPA)
11.03.2007Treening, Peguerinos Este (SPA)
08.03.2007Treening, Peguerinos Este (SPA)
07.03.2007Treening, La Jarosa (Guadarrama)
01.03.2007Treening, Toomemägi
10.02.2007Treening, siseorienteerumine Võru spordihallis, eeljooks
19.08.2006Hansapank XDream, jooksu osa (Soontaga)
12.08.2006Eesti MV öine (Altja-Oandu)
12.08.2006Eesti MV sprint (Palmse)
05.08.2006MM Århus, teatejooks (DEN)
04.08.2006MM Århus, lühiraja finaal (DEN)
02.08.2006MM Århus, tavaraja finaali II osa (DEN)
02.08.2006MM Århus, tavaraja finaali I osa (DEN)
30.07.2006MM Århus, tavaraja eeljooks (DEN)
29.07.2006MM Århus, lühiraja eeljooks (DEN)
28.07.2006Treening, MM-i lühiraja model (DEN)
26.07.2006Treening, Valgesoo reljeef
20.07.2006Treening, Purtsi
30.06.2006Treening, Ryekol (DEN)
29.06.2006Treening, Silkeborg Nordskov, tavaraja test (DEN)
28.06.2006Treening, Sletten, teeradadeta (DEN)
27.06.2006Treening, Silkeborg Nordskov, reljeef (DEN)
25.06.2006O-festivalen, teade (NOR)
24.06.2006O-festivalen, lühirada (NOR)
23.06.2006O-festivalen, sprint (NOR)
20.06.2006Treening, Akste, reljeef
18.06.2006Jukola, 6. vahetus (FIN)
10.06.2006Eesti MV lühirada (Piigaste)
09.06.2006Treening, Vissi-Raanitsa
03.06.2006Treening, Suurepsi
02.06.2006Treening, Leemeti-Vanajõe
28.05.2006Kohtla Kaevanduspargi auhinnavõistlus, II osa (maa peal)
28.05.2006Kohtla Kaevanduspargi auhinnavõistlus, I osa (maa all)
13.05.2006EM, teatejooks (Otepää)
12.05.2006EM, tavaraja finaal, II osa (Otepää)
12.05.2006EM, tavaraja finaal, I osa (Otepää)
11.05.2006EM, tavaraja eeljooks (Kääriku)
09.05.2006EM, lühiraja finaal (Haanja)
08.05.2006EM, lühiraja eeljooks (Haanja)
02.05.2006Tiomila, 9. vahetus (SWE)
23.04.2006Tibrotrippeln, tava (Fagersanna, SWE)
22.04.2006Elitserien, lühi (Fagersanna, SWE)
18.04.2006Treening, Mägestiku
16.04.2006EM-i katsevõistlus, tavaraja II osa
16.04.2006EM-i katsevõistlus, tavaraja I osa
15.04.2006EM-i katsevõistlus, lühirada
13.04.2006Treening, Vooremäe reljeef
12.04.2006Treening, Mustla-Nõmme
09.04.2006Lihavõttesprint
08.04.2006Karjalaskevõistlus
19.03.2006Martin Kronlund Trophy, 2. päev (SPA)
18.03.2006Martin Kronlund Trophy, 1. päev (SPA)
16.03.2006Treening, La Jarosa (SPA)
16.03.2006Treening, Peguerinos (SPA)
15.03.2006Treening, Peguerinos (SPA)
23.02.2006Treening, Viki
23.02.2006Treening, Tähtsoo
22.02.2006Treening, Paiküla
21.02.2006Treening, Odalätsi
21.02.2006Treening, Dejevo
21.01.2006Treening, La Grotte Beatrix (FRA)
20.01.2006Treening, Le Rocher de l'Eléphant (FRA)
19.01.2006Treening, La vallée des châtaigniers (FRA)
18.01.2006Treening, Les Ecouettes (FRA)
17.01.2006Treening, La salamandre 2 (FRA)
16.01.2006Treening, Bois-Rond 3 (FRA)
20.11.2005Treening, Silkeborg Nordskov (DEN)
20.11.2005Treening, Silkeborg Vesterskov (DEN)
19.11.2005Treening, Silkeborg Sletten (DEN)
09.10.200525mannakorten (SWE)
08.10.200525manna teatejooks (SWE)
05.10.2005MK Subiaco, sprindi finaal (ITA)
04.10.2005MK Subiaco, sprindi eeljooks (ITA)
03.10.2005MK Subiaco, lühi B-finaal (ITA)
03.10.2005MK Subiaco, lühi eeljooks (ITA)
27.09.2005Treening, Vooremäe reljeef
10.09.2005Rootsi MV, tavaraja eeljooks
27.08.2005Maliena Cup, WRE (LAT)
14.08.2005MM, teatejooks (JPN)
12.08.2005MM, tava, finaal (II osa)
12.08.2005MM, tava, finaal (I osa)
08.08.2005MM, tava, eeljooks
07.08.2005MM, lühi, eeljooks
05.08.2005Treening, Kurosaka
29.07.2005Kehtna sprint
22.07.2005O-ringen, 4. etapp
21.07.2005O-ringen, 3. etapp
20.07.2005O-ringen, 2. etapp
19.07.2005O-ringen, 1. etapp
16.07.2005Balti Sõjaväemängud, sprint
14.07.2005Balti Sõjaväemängud, lühi
09.07.20054EST-i 3. päev, MM-i katsevõistlus
30.06.2005Treening, tõusuringid Vällamäel
19.06.2005Jukola
15.06.2005CISM 2005, teade
13.06.2005CISM 2005, tava
12.06.2005CISM 2005, lühi
04.06.2005Eesti MV, lühi
29.05.2005PMV 2005, teade
28.05.2005PMV 2005, lühi
27.05.2005PMV 2005, sprint
26.05.2005PMV 2005, tava
15.05.2005Elitserieni 6. etapp, tava
14.05.2005Elitserieni 5. etapp, lühi
13.05.2005Elitserieni 4. etapp, sprint
10.05.2005Treening, joonejooks Asaklitil
08.05.2005Siljanskaveln
06.05.2005Tuna Ting, lühi
24.04.2005Tiomila
21.04.2005Treening, tõusud Asakliti teel
17.04.2005Elitserieni 2. etapp, tava
16.04.2005Elitserieni 1. etapp, lühi
14.04.2005Treening, Falun, öine
13.04.2005Treening, Fallsbjörken
11.04.2005Rånässtafetten
10.04.2005Natträvarnas Natt
06.04.2005Treening, Fallberget
06.04.2005Gillinge-Stava Ruset
06.04.2005GrymNatta
19.03.2005Spring Cup
15.03.2005Treening, Le Caylar
24.01.2005Treening, tõusuring Vällamäel
13.01.2005Treening, Kambja
23.10.2004MK Dresden, tava
21.10.2004MK Dresden, lühi finaal
20.10.2004MK Dresden, lühi eeljooks
19.10.2004MK Dresden, sprint
10.10.200425mannakorten
09.10.200425manna
02.10.2004Eesti MV, pikk
18.09.2004MM Västerås, lühi finaal
16.09.2004MM Västerås, tava finaal
13.09.2004MM Västerås, lühi eeljooks
12.09.2004MM Västerås, tava eeljooks
04.09.2004Kort-DM Sörmland
28.08.2004Eesti MV, tava
22.08.2004Solna klassisk
21.08.2004Sigtuna klassisk
15.08.2004KM Røyken
13.08.2004Treening, Modum
08.08.2004Järla lühi
07.08.2004Järla tava
23.07.2004O-ringen, 5. etapp
17.07.2004EM Roskilde, teade
13.07.2004EM Roskilde, lühi finaal
11.07.2004EM Roskilde, lühi eeljooks
09.07.2004Treening, Roskilde
20.06.2004Jukola
01.06.2004Copenhagen City Cup
29.05.2004Eesti MV, lühi
23.05.2004Balti MV
09.05.2004Elitserien
01.05.2004Treening, Roslagshelg
28.04.2004Treening, Västerås
27.04.2004Treening, Västerås
25.04.200410-mila
23.04.2004Treening, Massum
22.04.2004Treening, Riala
20.04.2004Treening, Porshanken
19.04.2004Treening, Bergshamra, öine
18.04.2004Treening, Lunsen
17.04.2004Stigtomtakavlen
14.04.2004Treening, Roslags Krossen
12.04.2004Rånässtafetten
11.04.2004Treening, Länna sprinten
10.04.2004Treening, Kårsta
09.04.2004Treening, Riala
24.05.2003Balti MV, tavarada (Ventspils, LAT), III osa
24.05.2003Balti MV, tavarada (Ventspils, LAT), II osa
24.05.2003Balti MV, tavarada (Ventspils, LAT), I osa
27.04.2002MK lühi A-finaal (La Rocaille, Habay-la-Neuve, BEL)
31.07.2001MM, tavaraja finaal (Asuntila, Tampere, FIN)
30.07.2001MM tavaraja eeljooks (Teisko, Tampere, FIN)
14.07.19964EST, 4. päev
13.07.19964EST, 3. päev
12.07.19964EST, 2. päev
11.07.19964EST, 1. päev
05.05.1996Tiomila 9. etapp (Salinge, Uppsala, SWE)
05.05.1996Tiomila 4. etapp (Salinge, Uppsala, SWE)
29.09.1995Eesti Koolispordiliidu MV (Mustla)
12.07.1995Juunioride MM 1995, teade (DEN)
11.07.1995Juunioride MM 1995, tavarada (DEN)
09.07.1995Juunioride MM 1995, lühirada (DEN)
01.08.1993Tine Sprinten 1993 (Hannibal, Kongsberg, NOR)
29.07.1993O-jakta 1993 Løp 3 (Sætreåsen, Notodden, NOR)





olle (at) server.ee